Přejít na obsah
sopranonaj

iso konektor radio

Recommended Posts

cawte potrebujem zistit, na ktoru farbu kabla mam pripojit kabel zo subwofera, aby mi vypinalo prud ,pri vypnuti kluca.lebo som to zapojil do poistkovej skrine a nic za dve dni bez jazdy a baterka dead :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
http://www.autoradia.sk/buxus/images/others/schema_iso_konektora.jpg maš to tam priamo napisane alebo sa možeš napojit aj na pin č.4. Je možne že Pin č.4 a pin č.6 su navzajom prehodene treba to skusit

nazdar, tak dnes som to skusil napojit na pin 4 a funguje to,aj to pekne vypne,ale nejako sa mi subwofer zasekava pri vyssej hlasitosti ako keby sekal alebo vobec nesiel, ak stisim hlasitost nabehne spet....predtym som to mal napojene na poistke od autoradia, lebo som myslel ze sa to bude automaticky vypinat a islo to aj na maximun...preto to skusam dalej... nevies nahodou preco mi to ide takto alebo mam skusit aj ten pin 6 ale to je privod stale pernamence a tomu nerozumiem..:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

6tka je stálých + takže baterka zase dead následně.. jedině pin 4.. podle mě (neber to jako 100%) Ti díky přes ten pin 4, který má podstatně delší vedení kabelů pohasíná ten subwoofer z důvodu poklesu napětí.. U pinu 4 nebo přívodu z baterky jsi to nemusel tak pocitovat. Vyřeší to kapacitátor..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
6tka je stálých + takže baterka zase dead následně.. jedině pin 4.. podle mě (neber to jako 100%) Ti díky přes ten pin 4, který má podstatně delší vedení kabelů pohasíná ten subwoofer z důvodu poklesu napětí.. U pinu 4 nebo přívodu z baterky jsi to nemusel tak pocitovat. Vyřeší to kapacitátor..
mam natom aj kapacitator, spravil som 20km a aj tak pri vysssiej hlasitosti nic... asi to budem riesit tak, ze to dam naspet na poistku a dam medzi to nejkay vypinac...moze byt?:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no já to tak mám..- přímo z baterky.. na pořádně průměru kabelu a mezi tím je vypínač... Ale musím taky říct že už se mi to podařilo dva krát zapomenout vypnout :D z toho jednou bylo dead a čekal jsem v garáži hodinku než jsem startnul..:aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ak sa nemýlim tak správne zapojenie je trochu odlišné. Zosiľovač by mal mať stále napájanie hrubým káblom od baterky a zapínaný je od rádia káblom z kontaktu 5. Býva modrý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku