Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tryska ostrekovaca


paliman

Recommended Posts

..uz sa to tu urcite riesilo no nechce sa mi hladat. prosim o radu ako rozobrat trysku ostrekovaca, musim ich vymenit, tlak vody v hadicke po spojku k tryske v pohode ako nahle to napojim spat na trysku nevytecie nic. Je to uplne upchate treba to menit, ci sa to da vycistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ti určitě neporadím jak to rozebrat na to tu budou jiní odborníci ale až se ti to podaří to rozebrat tak bych to jen vyčistil z opačné strany myslím že pokud je máš jen přicpané tak je zbytečné kupovat jiné a půjde to vyčistit. Teď ovšem ale musíš počkat až ti tu někdo písne jak to rozebrat.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doniesol som si nove trysky s peugeota, 13 eur kus, ku....sky drahe, idem skusit vdaka vasim radam vymenit.

vdaka

Ja som kupoval v Peugeote TT a dva kusy trysiek stali 14,52 eur. Treba kupit aj prichytky tapaciru na kapote(polamali sa mi vsetky), kus stoji 0,7 eur(je ich tam 11) objednavacie cislo 6997T2.

[upravil dne 5/1/11 13:51 janog]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doniesol som si nove trysky s peugeota, 13 eur kus, ku....sky drahe, idem skusit vdaka vasim radam vymenit.

vdaka

Ja som kupoval v Peugeote TT a dva kusy trysiek stali 14,52 eur. Treba kupit aj prichytky tapaciru na kapote(polamali sa mi vsetky), kus stoji 0,7 eur(je ich tam 11) objednavacie cislo 6997T2.

[upravil dne 5/1/11 13:51 janog]

...tak to ako? zeby ma v Spisskej Noves Vsi v peugeote odrbali, jedna ma tam vysla 13 eur. hovorime o tom istom? tryska ostrekovaca 2.2 hdi posledne osemcislie 21542920, moze to prosim niekto overit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doniesol som si nove trysky s peugeota, 13 eur kus, ku....sky drahe, idem skusit vdaka vasim radam vymenit.

vdaka

Ja som kupoval v Peugeote TT a dva kusy trysiek stali 14,52 eur. Treba kupit aj prichytky tapaciru na kapote(polamali sa mi vsetky), kus stoji 0,7 eur(je ich tam 11) objednavacie cislo 6997T2.

[upravil dne 5/1/11 13:51 janog]

...tak to ako? zeby ma v Spisskej Noves Vsi v peugeote odrbali, jedna ma tam vysla 13 eur. hovorime o tom istom? tryska ostrekovaca 2.2 hdi posledne osemcislie 21542920, moze to prosim niekto overit?

neodrbali ta, to objednavacie cislo co dal niekto vyssie (myslim Prema) je za 13,22 na svk, v AT to stoji 9.40 € / kus - slovaci zjavne lepsie zarabaju !

janog bud dostal neaku akciu alebo zamestnanec \"nakupil\" na seba a so ziskom predal:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doniesol som si nove trysky s peugeota, 13 eur kus, ku....sky drahe, idem skusit vdaka vasim radam vymenit.

vdaka

Ja som kupoval v Peugeote TT a dva kusy trysiek stali 14,52 eur. Treba kupit aj prichytky tapaciru na kapote(polamali sa mi vsetky), kus stoji 0,7 eur(je ich tam 11) objednavacie cislo 6997T2.

[upravil dne 5/1/11 13:51 janog]

...tak to ako? zeby ma v Spisskej Noves Vsi v peugeote odrbali, jedna ma tam vysla 13 eur. hovorime o tom istom? tryska ostrekovaca 2.2 hdi posledne osemcislie 21542920, moze to prosim niekto overit?

neodrbali ta, to objednavacie cislo co dal niekto vyssie (myslim Prema) je za 13,22 na svk, v AT to stoji 9.40 € / kus - slovaci zjavne lepsie zarabaju !

janog bud dostal neaku akciu alebo zamestnanec \"nakupil\" na seba a so ziskom predal:-D

Kupoval som si to sam. nemal som ziadnu zlavu, blocek mam pred sebou a ako som napisal tak som to mal uctovane. No neviem ci sa nepomylil predajca. Ja som pytal na 2,0 hdi myslim ze je to rovnake ako 2,2 hdi. Objednavacie cislo 6438Z1:papa

[upravil dne 5/1/11 16:23 janog]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak si to rano overim, zavolam do ineho servisu a spytam sa na cenu ak ma odrbal ten spisak tak nech si ma nepraje...

sprav si konto do serviceboxu a vies si cenu overit sam... pisem ti ze SVK: 13,22€... co tam nariesis? jemu to proste neako inak nauctovali...

kup si 406tku, tam stoja rozprasovacie na newmodel iba 6,31€ /kus :papa

post-431-14109614456477_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[rquote]

Kupoval som si to sam. nemal som ziadnu zlavu, blocek mam pred sebou a ako som napisal tak som to mal uctovane. No neviem ci sa nepomylil predajca. Ja som pytal na 2,0 hdi myslim ze je to rovnake ako 2,2 hdi. Objednavacie cislo 6438Z1:papa

[upravil dne 5/1/11 16:23 janog][/rquote]

nemyslim ze by medzi 2.2 a 2.0 bol v ostrekovacoch neaky rozdiel:-) kludne je mozne ze maju lokalnu akciu alebo nieco podobne... tie ceny minimalne v serviceboxe su viac menej odporucane , oni si mozu dat svoje vlastne ked velmi chcu, ale aj tak zarabaju uz len natom dost:) si vezmi 9,40 AT , 13,22 SVK:-) centralny sklad pre nas region je Rakusko, Vieden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zajímavý problém - v zimě mi málo stříká pravá triska, v létě bez problému - a to jsou vyčištěny. Čím myslíte, že to bude?

mozno zmes vlockuje ako nafta, pridaj aditiva :D:D:D:aut

sa smejes

ale kupil som nemrzku v nemenovanom nakupnom centre Tesco do -19 stupnov

zamrzlo to uz pri -11 stupnoch

nikdy viac takto kvalitnu nemrzku

[upravil dne 5/1/11 18:34 alihen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sa smejes

ale kupil som nemrzku v nemenovanom nakupnom centre Tesco do -19 stupnov

zamrzlo to uz pri -11 stupnoch

nikdy viac takto kvalitnu nemrzku

vies ze ked mi auto pipalo ze chce zase vodu chlontat na svetla (nech ziju ostrekovace svetiel á la peugeot - dva krat svetla, raz sklo :-) ) tak som nad tym rozmyslal, ze to radsej nie aby mi to nic nerozozralo a asi som teda dobre spravil:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jasne, chcel som temu odlahcit... pivo.gif

chapem to plne... mna zas stve ze v tejto kose pocujem nieco cvakotat v tapacire alebo niekde naboku u spolujazdca a taktiez klopotanie v zadnej casti auta :grrno, ale to je :xvul

tak ja mam tu nemrznucu z tesca, mam to postavene vonku na dvore pri brane aby som nezabudol vzdy doliat a cuduj sa svete, ked bolo minule rano -15 tak bola tekuta :), dokonca aj z baumaxu detto. inak kupujem tu z lidla aj letnu a zatial ziadny problem, tu mam najradsej... skusal si trysku preplachnut opacnym smerom ? skus to tak ze silnym prudom vody pojdes do trysky aby sa voda zacala lacit smerom do nadrzky... na 99% tam je nejaka spinka ktora spomaluje priechod... ale ked vravis ze ti to robi len vzime :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...