Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování Jarajardovi


Medvěd

Recommended Posts

V sobotu bráchovi v Bedřichově klekla jeho obstarožní 405ka 1,9 D. Cca před měsícem do ní koupil novou baterku a v sobotu po lyžovačce ani ťuk. Takže nastartoval přes kabely a následně se z auta zadýmilo - zřejmě nějaký zkrat v elekrice. Protože má brácha díky účtu a platební kartě smlouvu s asistenčkou (nějaké úkony zdarma), zavolal \"žluté anděly\" a čekal, co z nich vypadne. Nakonec auto odtáhli do Jablonce nad Nisou na hlídané parkoviště a bráchovi nabídli, že by ho v pondělí (klidně už bez jeho přítomnosti) odtáhli buď do nejbližšího Peugeot servisu (u 405ky zjevně nesmysl) nebo že si má sám zajistit opravu a oni mu tam auto v pondělí hodí. A tak brácha volal mě, zda o někom v Liberci či okolí nevím. Vzpomněl jsem si na Jarajardu a ještě v sobotu večer se s ním spojil. Během několika málo minut měl brácha od Jardy mail s několika kontakty, kterým má v pondělí cinknout a domluvit další. Poslední zprávy mám takové, že auto už je u doktora, snad se už i ví, kde je problém a o víkendu by si pro něj měl brácha přijet.

Vždycky jsem tvrdil, že tu jsou prima lidi a že se mi členství v klubu už několikrát vyplatilo - Jardo :potlesk:potlesk

[upravil dne 4/1/2011 23:24 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...