Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Číslo barvy-jak zjistím


Jarecek

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

no já to nakonec našel na tom A sloupku no .... v SB bylo jen modra matna to je o nicem takova informace ... chtelo byto najit nejaky online vzornik jelikoz v te micharne laku ho meli, zadali kod z myho A sloupku a vyjelo ze to je modra \"admiral bleu\" ..

[upravil dne 11/4/11 16:30 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...

Zdravím, mám takový dotaz - kód barvy Peugeot by se zjistit dal, ale jak pak dál, když si chci pořídit např. sprej nebo tužku na drobné opravy? Dá se zjistit nějaká souvislost mezi kódy barvy výrobců aut a laků (např. Motip)? Existuje sice celá řada norem a vzorníků barev, ale vlastně to ztrácí smysl, když neexistují nějaké převodní tabulky. Nezbývá než odendat víčko nádrže a zevlovat po drogeriích a supermarketech a doufat, že natrefíte na správný odstín? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využil jsem služeb jedné nejmenované specializované prodejny, kde ti podle kódu na štítku namíchají přesně ten odstín a dodají buď ve spreji nebo tužce. Ale - je to akrylátový lak na vodní bázi (takže něco jako Balakryl) a blbě se s tím pracuje: pomalu to zasychá, perleť jakoby vyplouvá na povrch, po zaschnutí je vrstva tlustá, atd... Mnohem lépe se mi pracuje např. se spreji Motip - ty jsou perfektní (o výrobku Spot blender ani nemluvě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...