Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co říkáte na toto (proti namrzání oken)


abio

Recommended Posts

Něco podobného jsem měl na Š105. Z odporového drátu jsem navinul volně spirálu, prostředkem jsem prostrčil nějakou nosnou tyčku (keramika?) a dal dvě čela, aby to stálo. Příkon asi 150 W. Upevnil jsem to nad tachometr. Na to foukaly výdechy, co jsou na sklo.

Je fakt, že to trochu pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zamrzají zevnitř okna tak jsou jenom špinavá, mohokrát odzkoušeno. Stačí 1x za zimu ( pokud to pak člověk nematlá hadříkem ) důkladně vyčistit a odmastit a nic zevnitř nezamrzá. Parkuju venku, manželka taky.

No...tak jednoznačný to taky nebude. Já ještě, když jsem jezdil se starým pugem 106, tak mi také zamrzaly okna zevnitř, ALE opravdu jsem měl okna čistá - staral jsem se o něj i v zimě. Spíše si myslím, že jak je auto staré, tak tam byla někde nějaká díra, přes kterou se dostala ta zima dovnitř. Jinak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frozz: to si myslim aj ja, na 306 sa mi strasne rosil zadok a uz som vedel ze mam nad lavym kolesom dieru... a jasne ze tam bola :D ... keby to bolo v zime, tiez to asi zvnutra namrzne...

...nastastie musim zaklopat, ze som este predne okna namrznute zvnutra nemal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost s namrzáním okna zevnitř je, že to způsobuje vzdušná vlhkost. Jedeš krátký trasy, ráno auto ani nestihne rozmrznout a zatopit a okno zamlžené při další jízdě není. Jedu delší trasu, auto krásně topí, v autě sedí vícero lidí, co dýchají :D. Při další jízdě je okno zamlžený :grr. Osvědčilo se mi po takové jízdě, nechat chvilku otevřený dveře dokořán, aby se teploty spolu s vzdušnou vlhkostí vně a uvnitř auta vyrovnaly. Pak nic zamlženýho zevnitř není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně okna zevnitř namrzají na tom autě, s kterým jezdím a myslím že je to jak topením a rozdílem teplot, ale hlavně vlhkostí, kterou do auta dostanu mokrýma botama či sněhem, dýcháním. Cabrio mám venku, ale nejezdím s ním a okna zevnitř nezamrzají. To topidlo sem viděl před vánocema v makru a bylo tam i menší provedení za 350 Kč (150W), tak sem volal bratrovi jestli to nechce vzít, protože mu megan netopí, a řekl ať vemu to malé. Ale co sem se s ním bavil, tak to velice slabě hřeje. Má to funkci větráku, tak ten jede normálně, ale jak se přepne na topení, tak větráku spadnou otáčky tak na polovic. Tak to možná zkusím vrátit jako nefunkční -\"netopící\".-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...