Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seriál a kouzelném kameni - název? Tajemství kamene Sagal


MilanF1

Recommended Posts

Už je to docela dlouho, co v TV dávali seriál (tuším, že na Primě), kde někdo hledal úlomky kouzelného kamene (smaragd?) a spojoval je. Nějak jsem si na to vzpomněl a rád bych to sehnal, ale nevím, jaký je název, a google mi neporadil. Věděl by někdo o názvu? Bohužel na podrobnosti si nevzpomínám :myslim

PS: Už jsem dostal návrh, že by to mohl být Létající Čestmír, ale ten to není. Myslím, že to nebylo české, bo možná ani USA. Odehrávalo se to snad pořád někde v přírodě.

[upravil dne 4/1/11 20:10 MilanF1]

[upravil dne 8/1/11 09:04 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě to mělo více dílů a dávali to ráno okolo deváté, takže žádný trhák to nebyl. Takže Lara nepřichází v úvahu. Řekl bych, že hrdina tam byl jeden a hledal ztracený smaragd, který se roztříštil asi na 8 dílů. Někdy ten úlomek získal vcelku jednoduše, jindy o něj musel bojovat.

Možná to nebylo z dílny amerických produicentů, protože se to odehrávalo hlavně někde v lese, v jeskyních. Možná to byl irský nebo švédský seriál.

Je to dost let, co jsem to viděl a v té době jsem tolik rozumu ještě neměl :D ... napadá mě, zda jeden z úlomků nebyl na dně studny :myslim ale to už možná plácám blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ravel, díky za tip, ale tohle nebude ono. Zkoušel jsem někde sehnat i starý TV programy, ale to je problém (ve sklepě taky nic není :D). Dávali to v sobotu okolo té deváté ranní na Primě :myslim. Řekněme jako konkurence pro Pokemony apod. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ravel, díky za tip, ale tohle nebude ono. Zkoušel jsem někde sehnat i starý TV programy, ale to je problém (ve sklepě taky nic není :D). Dávali to v sobotu okolo té deváté ranní na Primě :myslim. Řekněme jako konkurence pro Pokemony apod. :D

Digimon :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1997 a pokémoni? Tak mám pocit, že tahle móda přišla nejdřív kolem roku 2000. Mě hned napadl čáryfuk, seriál mého mládí, ale tam snad nic o kameni nebylo :myslim. Toš ti moc neporadím, dodnes primu nechytám a co si pamatuju z mládí a pobytů prázdnin u babky, tak byla stejně premiera a prima až později. Určitě by pomohl zhruba rok natočení seriálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ten rok spíš jen tak plácnul ... s pokomenem to nemá nic společného. A myslím, že to bylo ještě před ním. Zda to byla prima nebo premiéra, nevím. Já když na to koukal, tak mi bylo osm nebo deset :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Googli jsem googlil. Na jenom foru se taky někdo dotazoval na starý TV program. Napsali mu koukni se na deník metro. Já jsem se taky kouknul, ale archív jen od 2004. U MFDnes jsem měl větší štěstí, archív od 99 a hned v lednu jsem to asi našel. 08.35 Tajemství kamene Sagal (12) Tak jsem to zkusil vygooglit, ale zatím jsem nic kloudného nenašel. Nejraději bych si to stáhnul.

Takže opravuji údaj o vysílání toho seriálu: přelom roku 98/99

[upravil dne 8/1/11 09:03 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...