Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Serizeni spojkoveho pedalu 406


Dadadavid

Recommended Posts

Ahoj,hledal jsem,ale primo tento problem jsem nenasel,spojkovy pedal ma byt v rovinne s brzdovym,ale ja nevim jak ten spojkovej pedal seridit,u 306ky jsem jen tocil tim zavitem z plastu,ale tady se mi to nejak nedari a spojkovej pedal je moc nahore,jde to nejak sestolovat?Díky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám Ti jednoduchou radu II--jezdi s pedálem naroře a odděláš spojku.Pak si koupíš spojku+lanko a mohlo by být po problému.

podle odpovědi Dadavida, že kontroloval vypínací páku na převodovce a píše,že je vše OK, předpokládám, že ví, co to je mrtvý chod pedálu spojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám Ti jednoduchou radu II--jezdi s pedálem naroře a odděláš spojku.Pak si koupíš spojku+lanko a mohlo by být po problému.

podle odpovědi Dadavida, že kontroloval vypínací páku na převodovce a píše,že je vše OK, předpokládám, že ví, co to je mrtvý chod pedálu spojky

Mrtvý chod se nekontroluje u převodovky ale podle zabírání při rozjezdu.Mimo jiné mi David psal SZ,že má pedál úplně nahoře to znamená,že se může ložisko spojky vozit po setrváku a to nedělá dobrotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)nebudu mechanikovi vysvětlovat, co je mrtvý chod pedálu spojky...,(určitě néé podle zabírání při rozjezdu...), ale u lankového provedení musí jít pedál určitou dráhu od horní polohy volně,až potom musí být cítit, že spojka rozepíná...,dá se zjistit lehce rukou (nohou)

ale kašlu na to, přece si nebudeme dávat školení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...