Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neznámá porucha motor jede na 3 válce


jiri.stavaric

Recommended Posts

Ahoj potřeboval bych poradit co by mohl být za problém s mou 207 1,4 54kW r. 2006 typ W varianta WCKFV verze WCKFVC podle TP ( neznám přesnou specifikaci motoru jen vím že se dělal jen krátce v tom roce 2006 )

Jednoho dne jsem sedl do své 207 a zvuk motoru nevěstil nic dobrého a výkon byl v háji. Otec se domníval že by to mohlo být svíčkama mám najeto asi 45000,- ještě jsem je do té doby neměnil, ale výměna svíček nic nevyřešila problém přetrvává.

Dnes jsme jeli do neautorizovanýho servisu na diagnostiku, ale nic tam nezjistili jen chyba P0571 něco s brzdou spínač redundantní brzdy nesprávná funkce jinak nic.

Tak jsem zas horko těžko dojel domů na každé křižovatce při poklesu otáček chcípl motor a musel jsem takto na každé křižovatce kde jsem zastavil startovat znova nebo když to situace dovolila podržet volnoběh na plynu.

Budu s tím muset zajet do Peugeota, ale docela se bojím že to bude zas pálka za opravu. Nesetkali jste se s něčím podobným?

Už jsem z toho auta zoufalej

[upravil dne 5/1/11 14:20 jiri.stavaric]

[upravil dne 18/5/11 09:44 jiri.stavaric]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřeboval bych poradit co by mohl být za problém s mou 207 1,4 2006 typ W varianta WCKFV verze WCKFVC podle TP ( neznám přesnou specifikaci motoru jen vím že se dělal jen krátce v tom roce 2006 )

Jednoho dne jsem sedl do své 207 a zvuk motoru nevěstil nic dobrého a výkon byl v háji. Otec se domníval že by to mohlo být svíčkama mám najeto asi 45000,- ještě jsem je do té doby neměnil, ale výměna svíček nic nevyřešila problém přetrvává.

Dnes jsme jeli do neautorizovanýho servisu na diagnostiku, ale nic tam nezjistili jen chyba P0571 něco s brzdou spínač redundantní brzdy nesprávná funkce jinak nic.

Tak jsem zas horko těžko dojel domů na každé křižovatce při poklesu otáček chcípl motor a musel jsem takto na každé křižovatce kde jsem zastavil startovat znova nebo když to situace dovolila podržet volnoběh na plynu.

Budu s tím muset zajet do Peugeota, ale docela se bojím že to bude zas pálka za opravu. Nesetkali jste se s něčím podobným?

Už jsem z toho auta zoufalej

Mne to robilo tiez jednu chvilu, ale tak prestalo ... ale podla mna v mojom pripade to moze byt svieckami kedze sa maju menit po 60tis a uz mam 67tis ... co chvila vymenim... v servise mi povedal ze indukcna cievka, tak asi aj to moze byt. Vypisalo ti aj chybu antipollution faulty?

[upravil dne 4/1/11 15:49 Domino_B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mne sa stalo nieco podobne iba raz.Svietila mi pritom aj kontrolka diagnostiky motora(mala oranžova). Slo to ako na 3 valce.Vypol som motor,pozrel pod kapotu,nic som tam nenasiel odpojene atd,tak som nastartoval a uz motor siel v pohode.Bol som potom vymenit sviecky-pre istotu.Motor mal 70 000km.Mal som vtedy auto asi tyzden tak som sa do toho nerypal.

PS: ak budes jazdit takto na tri valce-ten stvrty si odpises a mozes hodit motor do srotu.Netvrdim vsak ze sa to stane po 10 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...