Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

namraza na oknach,ale z vnutornej strany


jozeff13

Recommended Posts

Strasne sa mi rosia okna a teraz ked su minusove teploty(okolo -8)tak mi ta vlhkost na oknach aj zamrzne(dnu v aute),problem je to ocistit.Ked pustim fukanie na predne sklo,tak trva dobrych 5min.kym sa to ako tak ocisti.

Ako sa da tomu zabranit? alebo ako co najlepsie pouzivat klimu v tomto obdobi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam sw .. a vzadu pod tretim bocnym oknom su take vetraky.. myslite si ze su aj funkcne? alebo na co su tam? niekedy mam problem odrosit zadne okna :(

ty otvory jsou tam na to aby v aute nevznikal pretlak :D kdyz je pustenej ventilator maj takovy gumovy lamelky kdyz neni pustenej tak jsou sklopeny tudiz jakoby zaslepeny :papa

a k tomu roseni zadnich oken \"je treba aby klapka nasavani vzduchu byla otevrena a ne cirkulace uvnitr auta !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam sw .. a vzadu pod tretim bocnym oknom su take vetraky.. myslite si ze su aj funkcne? alebo na co su tam? niekedy mam problem odrosit zadne okna :(

ty otvory jsou tam na to aby v aute nevznikal pretlak :D kdyz je pustenej ventilator maj takovy gumovy lamelky kdyz neni pustenej tak jsou sklopeny tudiz jakoby zaslepeny :papa

a k tomu roseni zadnich oken \"je treba aby klapka nasavani vzduchu byla otevrena a ne cirkulace uvnitr auta !!!

tak ty si neskutocne mudry.. co si myslis ze by som si nechal cirkulaciu vnutornu otvorenu ??

a tie zadne otvory su tam na co ? ten pretlak .. hahaha.. a teraz vazne

na co je to tam? ci len taka image?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se už stalo, že jsem vlezl do auta, než jsem nastartoval (žhavení), tak jsem dýchal hubou až se mi trochu zamlžilo čelní okno. Vyjedu a po pár metrech jsem měl zamrnuté okno zevnitř. Myslel jsem si, že je zamlžené, ale kapesníkem to nešlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kenedi: Já taky v kufru mám dva otvory s klapkami, bylo to i na 309. Je to proto, abys zavřel dveře. Když je přetlak v kabině /při zavírání/, tak by byl velký odpor na dveře :myslim

Mne sa napriklad zle zatvaraju zadne (kufrove) dvere. Citit, ze je tam odpor vzduchu. Ked mam pootvorene predne dvere tak sa zatvoria hladko, ale ked nie, tak s nimi musim poriadne trepnut alebo ich privriet a potom (pockat kym \"utecie\" vzduch) a potom jemne buchnut. Tiez to tak mate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...