Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako vybrať z auta ECU - rýchla otázka


ferrari

Recommended Posts

Páni, ako vybrať ECU z 1,4 r.v. 2000? Samozrejme, kryt som dole dal, aj som odistil tú plechovú sponu, ktorá drží konktor, ale konektor aj tak dole nešiel, stále akoby to tam čosik držalo...

Nechcem to poserkať, preto sa radšej pýtam..

Tiež, netreba dodržať nejaké špeciálne postupy pri odpájaní ECU a znovu zapájaní? (Aj keď je pravda, že včera som ju odpojil a znovi zapojil a no problem).

Dík

PS- hľadal som aj v knižke jak na to, ale nenašiel som..

PSII - btw, na čo je tam to červené tlačítko?

post-17469-14109614385796_thumb.jpg

[upravil dne 4.1.2011 10:11 ferrari]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olalaaaa, nič som neodpojil :myslim No, hádam to prežila-asi áno, keď to dnes išlo...takže nie je tam už nič iné, iba tá koncovka (taký kvázi háčik na konci koncovky) je zastoknutá po tým kovom?Lebo som to robil presne, ako píšeš = nadvihol som konektor na strane káblov a snažil sa konentor vytiahnuť (som sa snažil to \"odháčkovať\"), no mi to nešlo...

Ak´j to tak vyzeralo, ale radšej som sa spýtal, aby som niečo neurval...a to je normálne, že to odpojím a proste ECU vytiahnem? Nemá tam byť aj nejak upevnená?

[upravil dne 4.1.2011 11:23 ferrari]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stat se nic nemuselo ale protoze je RJ porad pod proudem je VZDY vhodnejsi baterku nejdrive odpojit ;) A krom toho vyhaknout ten konektor jde az kdyz mas tu stranu s kabely min. cca 45 stupnu naklonenou takze jsem vetsinou jeste musel ten svazek ktery je napevno ke konektoru vyhaknout dole z uchytu ;)

PS: Dokonce jsem kdysi pro nekoho nakreslil navod :D

Obr.1 -> Obr.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, čiže to bol problém, málo bol vytiahnutý/naklonený konektor...aj som si to trochu myslel, len som sa ozaj bál, aby som to nedodrbkal...

Takže nabudúce už baterku odpojím.

Ďakujem za rady. Vravím, som sa to najprv snažil nájsť v literatúre,a le som nenašiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, čiže to bol problém, málo bol vytiahnutý/naklonený konektor...aj som si to trochu myslel, len som sa ozaj bál, aby som to nedodrbkal...

Takže nabudúce už baterku odpojím.

Ďakujem za rady. Vravím, som sa to najprv snažil nájsť v literatúre,a le som nenašiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...