Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přihlášení na forum


wooody

Recommended Posts

ahoj lidi, mám menší problém, hodil sem si oba pc na win 7 a nemůžu se přihlásit na forum, na hlavní stránce se přihlásim ale na forum už ne, zkoušel sem to v exploreru, opeře firefoxu i ve chromu na obou pc, a nějak to prostě nejde, jediný co se mi povedlo je bejt přihlášenej na první stránce fora, když sem na něco klik tak už ne.... nevíto co by s tim mohlo bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi, mám menší problém, hodil sem si oba pc na win 7 a nemůžu se přihlásit na forum, na hlavní stránce se přihlásim ale na forum už ne, zkoušel sem to v exploreru, opeře firefoxu i ve chromu na obou pc, a nějak to prostě nejde, jediný co se mi povedlo je bejt přihlášenej na první stránce fora, když sem na něco klik tak už ne.... nevíto co by s tim mohlo bejt?

Taky mi nejde se přihlásit na fore. Jenom na www.peugeot-club.com , Jak na Win 7 (explorer), tak na Win xp (firefox) :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

woody: Já jsem nedávno udělala jen defragmentaci a projela jsem PC CCleanerem a měla jsem podobný problém.. na hlavní jsem se přihlásila, na forum mě to házelo nepřihlášenou.. asi 20 min jsem s tím zápolila, pak to shodila a zapla Firefox znovu a už to šlo.. nevím, v čem byl problém, ale zůstávám přihlášena, tak to teď nemusím řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ten samý problém měl asi před třemi lety, prostě nešlo přihlášení a proto jsem sem vůbec nechodil - nemohl jsem se vůbec dostat na forum.

Když jsem začal jezdit s P306, tak jsem to tu trochu víc zkoumal a jde mi to taky jen přes hlavní stránku P-C (win XP). Nicméně mám google chrome a ten mi ukládá přihlášení, takže stačí zadat peugeot-club.com/forum a jsem tu již přihlášený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto sa stava aj mne ale nie vzdy iba obcas alebo sa mi stane ze si otvorim forum cez hlavnu stranku kde sa najskor prihlasim a ked browsujem po fore /som prihlaseny/ a otvorim si dalsiu stranku cez prave tlacitko tak mi ju otvori kde som neprihlaseny:papa /tiez mam WIN 7/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost, Win 7 to nedělají. Smaž Cookies, restartuj prohlížeč, potom se přihlas na hlavní straně, pak přejdi na forum. Forum mam v založkách, prohližeč si přihlašení pamatuje a při kliknutí na založku fora jsem hned na foru a přihlašenej.

A tady se to asi popadesáté řešilo

[upravil dne 4/1/11 11:41 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...