Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odcizený červený Peugeot 406 Praha.


Opl405

Recommended Posts

Včera bylo známé odcizeny Peugeot 406 starý model sedan (r.v 96), červené barvy.

Lokalita Praha-východ Milovice

Popis vozu: Pravé zadní dveře sou promáčklé, vzadu na kufru je napsano ¨psenda¨ za zadnim oknem je značka s blondynou, je to cervena metaliza, spz zacina 7S4....

Jak budu vedět další info o voze pro upřesnění tak doplnim. Prosím tedy všímavé pežotáky o pomoc kdyby ste jej někde zahlídly. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja proc me dneska nahaneli po praze s majakem a chteli videt technicak :myslim

no tak snad se najde, aspon vyvijeji aktivitu, vystartovali po me slusne, az jsem se lekl, co jsem provedl a bylo mi divny, ze chteli jen ridicak a technicak a ani mi nedavali dejchat a nekontrolovali pojisteni

[upravil dne 3/1/11 22:56 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie, holohlavej momentalne nejsem, od srpna jsem se nestrihal :)

jinak kdyz si tak uvedomuju, behem toho, kdy me jeden z prislusniku zadal u okynka o papiry, tak druhej fakt bedlive zkoumal celej pravej bok auta, ted jsem si to teprve uvedomil :D

na druhou stranu, VINko pod kapotou nekontrolovali :myslim

Jinak u tohodle auta si myslim, ze ho nekdo ukradl jen pro to, aby se v nem svezl, na dily si myslim, ze se to krast nevyplati, takze by realna sance, ze se najde nekde odstaveny, mohla jeste byt

[upravil dne 3/1/11 23:20 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry:tak buh vi co se mu honilo hlavou,treba si rikal..hmm hmm to nevim,jestli bych ho s tou trapnou policejni oktávkou dal,ale ma pekny kola.. :D No kazdopadne,kdyby se tady v NB objevila,jako ze tu je urcite u OTO dost kradenych aut,tak hned dam vedet,nasi OTO maj moc radi Peugeoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...