Přejít na obsah
Opl405

Odcizený červený Peugeot 406 Praha.

Recommended Posts

Včera bylo známé odcizeny Peugeot 406 starý model sedan (r.v 96), červené barvy.

Lokalita Praha-východ Milovice

Popis vozu: Pravé zadní dveře sou promáčklé, vzadu na kufru je napsano ¨psenda¨ za zadnim oknem je značka s blondynou, je to cervena metaliza, spz zacina 7S4....

Jak budu vedět další info o voze pro upřesnění tak doplnim. Prosím tedy všímavé pežotáky o pomoc kdyby ste jej někde zahlídly. Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě bych doplnil celou RZku - vínových 406ek 7S4 může být 12 do tuctu - to není jako ... 2222 a Mergl ML

[upravil dne 3/1/2011 22:47 Medvěd]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a ja proc me dneska nahaneli po praze s majakem a chteli videt technicak :myslim

no tak snad se najde, aspon vyvijeji aktivitu, vystartovali po me slusne, az jsem se lekl, co jsem provedl a bylo mi divny, ze chteli jen ridicak a technicak a ani mi nedavali dejchat a nekontrolovali pojisteni

[upravil dne 3/1/11 22:56 Ferry]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To Oddie, holohlavej momentalne nejsem, od srpna jsem se nestrihal :)

jinak kdyz si tak uvedomuju, behem toho, kdy me jeden z prislusniku zadal u okynka o papiry, tak druhej fakt bedlive zkoumal celej pravej bok auta, ted jsem si to teprve uvedomil :D

na druhou stranu, VINko pod kapotou nekontrolovali :myslim

Jinak u tohodle auta si myslim, ze ho nekdo ukradl jen pro to, aby se v nem svezl, na dily si myslim, ze se to krast nevyplati, takze by realna sance, ze se najde nekde odstaveny, mohla jeste byt

[upravil dne 3/1/11 23:20 Ferry]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ferry:tak buh vi co se mu honilo hlavou,treba si rikal..hmm hmm to nevim,jestli bych ho s tou trapnou policejni oktávkou dal,ale ma pekny kola.. :D No kazdopadne,kdyby se tady v NB objevila,jako ze tu je urcite u OTO dost kradenych aut,tak hned dam vedet,nasi OTO maj moc radi Peugeoty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku