Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trpišovsky-hláška dne


Pe.Tr

Recommended Posts

Lubko, musel něco napsat, protože to co se děje na silnicích je vážně někdy k zabití;)

Přinutím ho zastavit tak, že ho předjedu a pomalu ho brzdím až zastavíme, potom dám výstražáky a jdu k němu;)

Jinak pro případ nouze taky vozím autě různý pomocnice, který jsem zatím nepoužil, teda mimo pálky, kterou jsem musel použít, protože z auta vystoupily 4 borci, a to bych už asi nedal:D

Jedná se mě hlavně o to, že když jedu mimo obec, kde jsou 2 pruhy, povolená 90km/h a v levým pruhu jede někdo 60km/h a přitom v pravým pruhu široko daleko žádný auto, tak přece nepojedu za ním, když sám jedu třeba 110km/h, a nebudu kvůli němu brzdit, a čekat, že si mě dotyčný všimne a že mě pustím, z toho jsem se už poučil, 90% totiž trvá třeba 5 minut, než mě pustím, proto ho podjedu hned a jedu si dál, nikoho přece neohrožuju, tak nevidím důvod, proč potm někteří na mě blikají, troubí a podobně. To se holt ve mě něco hne a musí to jít ven,proto ho zastavím a jdu mu říct jak se má jezdit;)

S medvědem zcela souhlasím, ve městě sice není podle zákona ustaveno že se nesmí jet v levým pruhu, pokud je pravý pruh volný, ale tak nějak logicky, když jsou oba 2 pruhy volný, tak přece pojedu v pravým, ne??

Kujon106: Nevidím důvod, proč to je agresor-club, já náhodou ohleduplnej jsem, pouštím koho se dá a vždy když to jde, a podobně, jen prostě tyhle brzdy na silnici nemám rád, to je vše, a kvůli tomu mám být agresivní:bojim

Art, to co jim říkám sem nebudu psát, ani to nemá smysl, jelikož tyhle slovíčka jsou tady zakázaný;)

A ať mě nikdo neodsuzuje, pokud nějakou takovou situaci přímo se mnou nezažil na vlastní kůži;)

[upravil dne 5/1/11 17:24 Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze rychlejsia jazda v obci v pravom pruhu sa nepovazuje sa predchadzanie ale za subeznu jazdu je jasne, aj to ze mozes ist v lavom pruhu, ale vyhlaska dalej hovori o tom, ze v obci vodic ktory ide v lavom pruhu musi prejst do praveho subezneho pruhu ak brani v jazde rychlejsiemu vozidlu, takze to nie je az tak \"ze v meste si idem v lavom, vylizte mi prdel\" ... nie je to jasneze citovane, ale nejako som to zhrnul :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze rychlejsia jazda v obci v pravom pruhu sa nepovazuje sa predchadzanie ale za subeznu jazdu je jasne, aj to ze mozes ist v lavom pruhu, ale vyhlaska dalej hovori o tom, ze v obci vodic ktory ide v lavom pruhu musi prejst do praveho subezneho pruhu ak brani v jazde rychlejsiemu vozidlu, takze to nie je az tak \"ze v meste si idem v lavom, vylizte mi prdel\" ... nie je to jasneze citovane, ale nejako som to zhrnul :D:D
To maš nějak opačně ne? Ve městě mužu jet v jakem koliv pruhu a je jedno který jede rychleji, to že musiš přejet do praveho pruhu a uvolnit cestu rychlejšímu platí mimo obec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavne je modra ak som si dobre vsimol, takze modre breaky su v kurze :mrk.... a inak hentak sa proste jazdi, po celej Europe a zrazu z toho media robia boom kvoli nejakemu tipkovi, ktory to dohnal k nehode:roll (to samozrejme nezastavam :P )

A zaujimave ze je to tocene z pohladu vodica, uz vidim tipka ako vali po dialnici a drzi v ruke mobil oprety o palubovku, hlavne ze nataca \"pirata\" :D:D

Radek: v obci mozes pouzit na jazdy ktorykolvek pruh, avsak ak sa v obci pohybuje vozidlo rychlejsie v lavom pruhu, tak mu musis aj tak uhnut do praveho (samozrejme ak to situacia dovoluje) ... mimo obce nemas v lavom co hladat, aj keby siroko daleko nikoho nebolo :)

Uf, tak som preluskal zakon, tu je citacia :)

(5) Ak by vozidlá idúce v obci súčasne vo všetkých jazdných pruhoch bránili v jazde rýchlejšie idúcemu vozidlu, vodič, ktorý jazdí v ľavom jazdnom pruhu, je povinný ho čo najskôr uvoľniť; to neplatí, ak vodič používa ľavý jazdný pruh na obchádzanie, odbočovanie, otáčanie alebo predchádzanie.

[upravil dne 5/1/11 17:41 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze rychlejsia jazda v obci v pravom pruhu sa nepovazuje sa predchadzanie ale za subeznu jazdu je jasne, aj to ze mozes ist v lavom pruhu, ale vyhlaska dalej hovori o tom, ze v obci vodic ktory ide v lavom pruhu musi prejst do praveho subezneho pruhu ak brani v jazde rychlejsiemu vozidlu, takze to nie je az tak \"ze v meste si idem v lavom, vylizte mi prdel\" ... nie je to jasneze citovane, ale nejako som to zhrnul :D:D
To maš nějak opačně ne? Ve městě mužu jet v jakem koliv pruhu a je jedno který jede rychleji, to že musiš přejet do praveho pruhu a uvolnit cestu rychlejšímu platí mimo obec

Nie, platí to v obci. Viď odstavec 2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šalda; Já se k tomu chtěl dostat po tom co by jsi odpověděl, jenže už jsi mezitím pak napsal něco jiného. Totiž psal jsi pouze že zastavuješ auta ve městě a na dálnici ne. Tedy až potom co to kolem nich vezmeš zprava, a oni tě protroubí nebo probliknou..v tomto případě, protože jsi psal že to děláš v městě - v obci (pak jsi v dalším postu změnil situace na to, že v obci to neděláš a sinicích(?) ano). A mě právě zajímalo za co jim dáváš za uši, jestli třeba za to troubení? Protože v obci (v které to pak najednou po postu AnotherOne neděláš) na silnici o více pruzích můžeš v klidu jet pravým aniž by sis říkal jakej jsi gauner že jsi kvůli tomu pomalýmu musel porušit předpisy což ses ale asi dočetl když jsi pak napsal že to neděláš. A jestli tě pak někdo protroubí pro svou neznalost? To ti to stojí za to zastavit tam provoz a říct mu hele v obci se netroubí, nebo v obci můžu jet v pravém rychleji než šneci v levém.. Zkrátka jsem chtěl jen vědět za co je v té obci zastavuješ? Proč si dělat nervy. (neber to jako popychování jen mě to zarazilo když jsi psal že to děláš v obci, - dle zákona je těch případů kdy by si nějaký šnek vlevo v obci zasloužil vyříkání, velice velmi málo)

Ale jestli jsi je vyškoloval v té obci za pomalou jízdu v levém tak jsi neměl tak úplně pravdu..což jsi později zjistil ;-)

A jinak za mě jsem pirát, na dálnicích podjíždím zprava, ne za bezdůvodnou jizdu v levém pruhu, ale proto protože ten pravý je volný, a nemám důvod se řadit do levého v kterém jede prudič provokatér co si tam masíruje ego. Nikdy jsem za to nikoho nevybržďoval, ani negestikuloval. Prostě jedu dál. A když jedu extra klobouka tak dokonce stoupacím pruhem jelikož je při takové jízdě využívám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem že zastavuju auta v obci, ale ne na dálnici, tím myslím i mimo obec, pokud je to někde blízko obce, ale i úplně mimo obec. Jinak jim \"slušně\" vysvětlím, že se jezdí v pravým pruhu, pokud tam je volno, a pokud na mě troubí či blikají tak jim \"slušně\" vysvětlím, že jsem je ničím neohrozil, tím že jsem je podjel;)

A ať se vrátí zpět do autoškoly když se bojí jet více než 30km/h;)A navíc v levém pruhu, ať už v obci nebo i mimo obec.

Moje zásada je, že jezdím v pravým pořád, do levýho si najedu jen když je někdo v pravým předemnou, a hned se vracím zpět do pravýho, ať už ve městě či mimo město. A jestli mě předjede snilá škodovka je mě jedno, vždy si chci jet svým tempem, nikomu na silnici nepřekážím, nikomu nedělám prasečiny( krom toho že ho podjedu) a podobně:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Salda, ja by som len chcel vedet toho, kto ty zastavi :D Keby to malo 2 pruhy, tak hned ako zacnes brzdit, tak sa preradim do druheho pri prvej moznej prilezitosti :D

Mat svedkov, tak to do teba kludne drcnem, kedzy ty nemozes bezdovodne brzdit :D A to ze chces niekoho poucit, tak to neni dovod ... Za dalsie si myslim, ze na poucenie tu mame organy, ktore su v SLUZBE ... Neviem ako si sa dostal k pravu, ze niekoho poucujes ... Ja osobne by som si hned opsal tvoju RZ, a mit svedky, tak porad tocim cislo policie, a povim ze si mne odstavil, a vyhrozoval ...

Mozna by si s toho nic ty, nebo nedkdo podobny nemnel, a mozna par korun ...

Porpipade by sem se nechal kludne udriet, to by bolo este aj napadnutie :D

A jako v meste jedou 2 pruhy, a ty jeden zastavis na vysvetleni ?

Ja nemam nic proti tomu, pokial vam niekto neuhne, a vy ho predite zprava ... Proste porusenie, ale v pohode, ale potom ked zacnete poucovat, to stoji zato ... Ty nahodou raz nevyhodis blinker, a nejaky samocinitel ktory sa vyhlasil za niekoho, kto bude ludom dohovarat ta zastavi, a zacne na teba pouzivat slovicka ktore sa sem pisat nesmu ?

Neviem, kam tento svet speje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem že zastavuju auta v obci, ale ne na dálnici, tím myslím i mimo obec, pokud je to někde blízko obce, ale i úplně mimo obec. Jinak jim \"slušně\" vysvětlím, že se jezdí v pravým pruhu, pokud tam je volno, a pokud na mě troubí či blikají tak jim \"slušně\" vysvětlím, že jsem je ničím neohrozil, tím že jsem je podjel;)

A ať se vrátí zpět do autoškoly když se bojí jet více než 30km/h;)A navíc v levém pruhu, ať už v obci nebo i mimo obec.

Moje zásada je, že jezdím v pravým pořád, do levýho si najedu jen když je někdo v pravým předemnou, a hned se vracím zpět do pravýho, ať už ve městě či mimo město. A jestli mě předjede snilá škodovka je mě jedno, vždy si chci jet svým tempem, nikomu na silnici nepřekážím, nikomu nedělám prasečiny( krom toho že ho podjedu) a podobně:)

Ty musiš mit ale těžkej život, když se podivam kolik tupců jezdí po silnicích tak mam pocit že víc stojíš a vysvětluješ, než jezdíš:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím každé ráno s Opavy na Fulnek a dál na linku.Jednou v noci jsem dojel na křižovatku ve fulneku kuknu nahoru nic narazím kvalt a vyjedu na odry ouháá z vrchu to pral polský kamion(tak jak se v noci jezdí :D ) nedalo se nic dělat, než tu mrchu avijackou roztáhnu tak to chviličku trvá.to už mně onen polak předjížděl trošku potroubil a předjel.Pak se rozsvítili brzdy a brzdili jsme a až skoro do zastavení.To bylo jedinkrát co sem to zažil ale nebylo to nijak brutalní spíš jen tak disciplinarně:D tak sem si vytrpěl svůj trest znova roztahl svou avču a jel dál:P na cestach se dají zažít velmi zajímavé věci. Někdy se zas zamyslím a jedu si tak krajinou pruh nepruh:D pak kuknu do špíglu a za mnou osobáček všemožně se snažící mně předjet.Uhnu zvednu pracku a pohoda. Možná kdybychom častěji zvedali pracky tak by se to dalo řešit v klidu:papa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...