Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trpišovsky-hláška dne


Pe.Tr

Recommended Posts

Kujon106, neboj, i to se stalo;)

Ale aby si někdo nemyslel že to vypadá jako třeba v K1, jedná se většinou jen o slovní výměnu, max. nějaký to žduchání;)

prostě jsem už takovej, nejsem žádnej závodník, s mým autem ani být nemohu, ale prostě tyhle lidi nechápu a nemám je rád, toť vše:papa

[upravil dne 5/1/11 00:23 Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze este aj šalda :D :D :D To su reči :D Prosimta, zastavil ti niekedy vobec niekto ? Resp. ako ho prinutis aby zastavil ? :D :D :D

No ja te vydet jak se mne snazis v 406 tce zastavit, tak bud nezastavim, a kdybych musel, tak bych s auto vyjel rovnou s obuskem :D

Qcko, ja to rozpytvavat uz nebudem, ale len si predstav, ze ten vodic pojde rano do prace prispaty, nebude mat taky reflex, a zatlaci pedal brzdy neskor, a nabura do teba ... Potom bude dobre vytrestany ? A co ked za Vami pojde dalsi vodic, ktory sa moc nebude venovat riadeniu, a potom nabura do vas 3, a co ked to sposobi vecsiu retazovu havariu ? Treba myslet do predu ... Inak suhlasim, ze ma ty vodici neskutocne seru, ale proste max blikam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přece jede člověk pomaleji v levém pruhu než v pravém,tak to přece není přejíždění zprava...auta jedou souběžně a vpravo je auto jenom rychlejší...

ale jinak někoho tu kamenujete,za to že ohrožuje bržděním na silnici,ale někdo kdo vystupuje z auta na křižovatce,to je jako normální,to nikoho neohrožuje?Prostě je to kámoš tak se zasmějete a ten kterej není tak ....

Hlavně neříkejte,že když někdo vystoupí z auta na křižovatce že nikoho neohrožuje a ikdyby jenom sebe tak když to někdo do něj nahulí,tak co,bude se to řešit bez něj jako kdyby ho nenabral?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přece jede člověk pomaleji v levém pruhu než v pravém,tak to přece není přejíždění zprava...auta jedou souběžně a vpravo je auto jenom rychlejší...

Toto je možná len v obci. Mimo obce sa jazdí len vpravo (mimo predchádzania) a predchádza sa len vľavo.

[upravil dne 5.1.2011 13:30 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přece jede člověk pomaleji v levém pruhu než v pravém,tak to přece není přejíždění zprava...auta jedou souběžně a vpravo je auto jenom rychlejší...

Toto je možná len v obci. Mimo obce sa jazdí len vpravo (mimo predchádzania) a predchádza sa len vľavo.

[upravil dne 5.1.2011 13:30 AnotherOne]

No předjíždění je,když z jednoho pruhu pojedeš do druhého a naopak,ale když pojedeš stále vpravém pruhu,tak to určitě není předjíždění zprava...je to slovíčkaření asi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

§ 12

Jízda v jízdních pruzích

(1) Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění, otáčení nebo odbočování.

(2) V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit; to neplatí, užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování, otáčení nebo při souběžné jízdě podle odstavce 3. Řidič nákladního automobilu o celkové hmotnosti převyšující 3 500 kg, jízdní soupravy, jejíž celková délka přesahuje 7 m, zvláštního motorového vozidla a motocyklu s nejvyšší povolenou rychlostí do 45 km.h-1 smí levý krajní jízdní pruh užít k jízdě, jen jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění, otáčení nebo odbočování.

(3) Je-li na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích v jednom směru jízdy taková hustota provozu, že se vytvoří souvislé proudy vozidel, v nichž řidič motorového vozidla může jet jen takovou rychlostí, která závisí na rychlosti vozidel jedoucích před ním, mohou jet motorová vozidla souběžně (dále jen \"souběžná jízda\"); přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John_Ice> Tady ale nikdy nezaznělo, že to musí být zrovna v křižovatce. Každopádně tak či tak, už je to spíše agresor-club než-li peugeot-club :):(

to je pravda,ale kde ve městě se většinou dá zastavit(tak jsem to bral) a tím ještě hůř když se zastaví někde na silnici...je to další prasečina a určitě to není k smíchu jak u Qčka...todle jsem myslel(potom se tu opravdu jenom slovíčkaří) že se na každýho kouká jinak.

Prostě jestli udělá člověk to či ono stejně si nepomůže,akorát si propotí trenky a říká si to jsem mu to nandal *ůrákov* ...prostě oboje to je bez komentáře a stejně se to tu komentuje a základ byl ,,debil,, v méďovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je u nás nějaká předepsaná rychlost?? Jinak pokud někdo jede v levém mimo obec a pravý je volný tak porušuje předpisy, pokud ho ty předjedeš ve svem pravem pruhu tak porušuješ předpisy taky. měl by jsi najet za něj a upozornit ho že chceš předjet a on by měl pruh uvolnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální stav je, že levý pruh by měl být v podstatě volný a využívaný POUZE pro předjíždění rychlejších vozidel, vozidla pomalejší (je jedno zda kamion, Trabant či Ferrari) by měla mimo obec jezdit vpravo. To je ale zcela nepochopitelný jev nejen pro spoustu klubáků, ale nebojím se napsat pro většinu řidičů jezdící po tříproudé dálnici mezi Chodovem a Mirošovicemi (nebo opačně) trvale středním nebo levým pruhem, přičemž pravý pruh opravdu NENÍ stoupací a ani nijak zvlášť rozbitý (v porovnání s ostatními komunikacemi v ČR)

Taky nemám rád jezdce, kteří se drží v levém a neuhnou a neuhnou. Je pravdou, že jsem takové několikrát taky předjel zprava vědom si, že páchám přestupek a když se podjížděný rozhodne změnit pruh, musím být na to připravený neboť v případě nehody budu 100% viníkem, ALE NIKDY JSEM SE PŘED PODJÍŽDĚNÉ AUTO NEVRÁTIL A NEVYBRZDIL HO, natož abych to dotáhl až k nehodě (to je to, co mi na případu p. Trpišovského vadí a zjevně nejen mě).

[upravil dne 5/1/2011 14:17 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...