Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trpišovsky-hláška dne


Pe.Tr

Recommended Posts

Divnej jsi ty. Takovyhle exoti nepatří na silnici, jak Trpišovský tak žednej kterej se hlásí ke stejným praktikám. Dělat ostatním řidičům naschvaly jenom proto že třeba nejedou tak rychle, nebo udělají chybu je zhovadilost.

Bylo by dobrý mít tu trpělvost vždy a s každym, ono jednou by nemusel někdo mít trpělivost s tebou, třeba řidič nějakýho kamionu, to by bylo panečku školení.

[upravil dne 4/1/11 21:28 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, po tom ako nanho blikam a nasledne trubim a ignoruje ma, alebo nebodaj este viac spomali, ak toto nikoho z vas nevytaca obdivujem vase nervy a sebaovladanie:roker

A ZPRAVA by som nikdy nepredbiehal:nevim

[upravil dne 4/1/11 21:41 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Q: už ti došly tvé debilní argumenty nevycválanýho smrada, že se to snažíš hodit na nás? Ty se ještě divíš? Moje morálka je proti tvé v pořádku..... Já jako prase nejezdím, argument typu, že tady jsme všichni čestní a na silnici jezdíme jako ty, přede mnou neobstojí. Víš někteří lidi jsou čestný, rovný a nepotřebujou si něco dokazovat

Proč jsou na tebe všichni nabroušený?? Co třeba pr tohle:

následuje citace fusionova příspěvku...

Sice neviem o co ide, ale ked donho niekto vrazil zozadu, tak je vinnik, mal predvidat, alebo nezavadzat v lavom pruhu (co ja nenavidim velmi moc) ... predbiehanie zprava je humus, mal sa zavesit do laveho pruhu a blikat svetlami a trubit (tak to robim ja :D), ked ma niekto fakt nastve, tak sa dam pred neho a tiez dupnem na brzdu, myslite si o mne co chcete:roll

Nejlepší na věřejných forech je, když někdo napíše takovouhle hovadinu.

Vím, že nemám citovat, pojišťuju změnu.

Veřejně ses přiznal k tomu, že jezdíš jako prase a v dalších přízpěvcích potvrzuješ prudké brždění před předjetým autem... Chceš ty příspěvky připomenout?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denne jazdim 80 km po dialnici tam aj spat do prace.... idem si v pohode 130km/h, co mam 20x do mesiaca len ked pocitam pracu... a tak raz za 3 mesiace sa mi stane ze niekto nechce uhnut (aj ked ja idem normalne 130 a on ma tu drzost ist v lavom pruhu este pomalsie) a 2x sa mi stalo ze som to nevydrzal a zabrzdil pred niekym, tak to som prasa len take fukoty, to mas pravdu, asi idem zlomit vodicak a jazdit na bicykli, nic ine mi neostava, pretoze ja som nevyrovnany a ty si vyrovnany lebo niekomu pises ze je debil :D ... njn, ta nase povaha ceska :D ... idem ja radsej spat:)

A ak ide fakt o ten moj prvy prispevok, tak fakt sorac ze som to napisal tak zosiroka, ale nechcelo sa mi to rozpitvavat, no ako vidim musim, lebo kazdy si hned predstavi len to najhorsie :roll

Radek: takze by si neuhol, co...to je na slusnu pokutu medzi nami ;)

[upravil dne 4/1/11 21:51 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis, tak preco by si ma nechcel stretnut na ceste? Co smrdim :D ... sak by si uhol, ak by som ta spoznal pozdravil by som ta smerovkami a siel by som si dalej, ako hovorim, moc si to tu beriete a aj tak vas stve len to ze toho typka nezabasli, lebo ma sikovne usta a \"vysoke\" styky...takych je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Q: Jedou jsi to napsal, tak počítej s následky! Na zadek si z tebe nikdo nesedne. Nebo si myslíš, že si teď tady o tom porozpráváme jakej si děsnej tvrďák a frajer? Nebezpečných situací je mraky, tak proč ještě nějaké přidělávat? Řidičák klidně vrať, to je jen na tobě

Jinak jsem vyrovnaný člověk, který ví co chce od života. Vím, že určitě nechci potkávat na silnici lidi, co se neudrží na uzdě a ohrožují ostatní, psal jsem ti už asi třikrát, to že někdo jede jako dement, tebe neopravňuje ho ohrozit nebo nedej bože zabít. Od toho jsou na silnici pomáhači chrániči. Promyslel jsi své konání do důsledků? Napsat 2x mi ruply nervy a někoho předject a pak blokovat? Kdy to uděláš po třetí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

punkac: tak dobre, pred vsetkymi ti tu teraz slubim, ze keby malo byt to \"potreti\", tak sa zamyslim nad tym co ste mi tu napisali, pustim si hlasnejsie radio a v klude pofrcim dalej:papa ... seriozne ;)

jozefsv: tak tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUPER, toto umím ocenit, jde o to to opravdu dodržet. Na 80 km je časový náběh v dnešním hustém provozu opravdu minimální, je úplně jedno jestli jedu 130 nebo 120, do cíle přijedeš plus mínus stejně. Například na chalupu jezdím k Prachaticím, v Lovosicích najedu na dálnici, nějakýauto mě předjede, zmizí mi z dohedu a před Prahou je na semaforu o 2 auta přede mnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když někdo jede v levým pruhu pomaleji než já tak ho předjedu zprava a valím dál, nesnáším ty debilky co jedou o 20km/h pomaleji než je přípustná rychlost a jedou si vesele v levým pruhu, i když v pravým žádný auto není;)

Když je to ve městě, a dotyčný na mě zabliká či zatroubí, přinutím ho zastavit a jdu mu to ručně vysvětlit, ale na dálnici bych si ho nedovolil zastavit či nějak omezit, prostě ho podjedu a jedu dál:papa

A klidně se do mě pusťte, mě je to u pr....;)

Prostě tyhle řidiče nesnáším;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...