Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trpišovsky-hláška dne


Pe.Tr

Recommended Posts

Jo jo, už jsem to viděl. Klasika, doufal ve vinu toho, kdo nedobrzdil a narazil zezadu. Nevím jak vy, ale já už bez kamery nevyjedu, přesně kvůli podobným případům, za ty dva litry, na co zhruba přijde, se to v takovém případě sakra vyplatí. Prej \"dobržďoval jsem za autem, které jelo přede mnou, a pán za mnou nezabrzdil\". Škoda že pán takovou kamerku neměl, to by byla jiná legrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice neviem o co ide, ale ked donho niekto vrazil zozadu, tak je vinnik, mal predvidat, alebo nezavadzat v lavom pruhu (co ja nenavidim velmi moc) ... predbiehanie zprava je humus, mal sa zavesit do laveho pruhu a blikat svetlami a trubit (tak to robim ja :D), ked ma niekto fakt nastve, tak sa dam pred neho a tiez dupnem na brzdu, myslite si o mne co chcete:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že jsi prase..:bojim A pokud se nemýlím, tak bezdůvodné prudké brždění je trestné...Takže mylně si pan Trpišovský myslí, a ty taky, že když mě někdo naboří zezadu,tak je jedině on viník...Je však k tomu potřeba svědci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice neviem o co ide, ale ked donho niekto vrazil zozadu, tak je vinnik, mal predvidat, alebo nezavadzat v lavom pruhu (co ja nenavidim velmi moc) ... predbiehanie zprava je humus, mal sa zavesit do laveho pruhu a blikat svetlami a trubit (tak to robim ja :D), ked ma niekto fakt nastve, tak sa dam pred neho a tiez dupnem na brzdu, myslite si o mne co chcete:roll

Nejlepší na věřejných forech je, když někdo napíše takovouhle hovadinu.

Vím, že nemám citovat, pojišťuju změnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Qcko: Jsi kretén, jsem rád že bydlíš hodně daleko ode mě a je velmi malá pravděpodobnost, že tě na silnici potkám. Sere mě o to víc, že bydlíš v rodném městě mého dědy :grr Jo jen tak, kolik ti je let 15?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa nechvalim, ale ked nebrzdim ako magor a niekoho preblikam brzdovymi tak aby som ho neohrozil myslim, ze je to aspon nieco... hukot bol ked som isiel po Polskych \"dialnicach\"....tam keby niekto zavadzal v lavom pruhu tak su schopni ho vytlacit z cesty, tam som sa bal uz aj ja:P

A inak sranda ze som toto najviac videl na D1 medzi Prahou a Brnom :roll

[upravil dne 3/1/11 21:43 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tě neopravňuje k tomu, aby si před někým zprudka brzdil a ohrožoval ho, to že on jede jako blbec tě neospravedlňuje ho ohrožovat na životě

Jinak jen blbečci trouběj a používaj dálkovou houkačku, v Německu za to je pokuta jako Brno (Brňáci prominou nebo si dosaděj Prahu) Normální civilizovaný člověk vyhodí levej blinkr a slušně si počká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Alpinka

tak jsem zkoukla udané videjko a s manželem jsme se shodli, že takových blbců je na silnicích nespočet a \"skoro\" vždycky z toho vylezou bez trestu... :(

já mám teda \"malé\" autko a na dálnici se kvůli takovým \"ignorantům\" klidím z levého a radši se šinu za kamionama, kvůli pár minutám zdržení se nenechám vykolejit z dálnice :(

[upravil dne 3/1/11 22:02 Alpinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice neviem o co ide, ale ked donho niekto vrazil zozadu, tak je vinnik, mal predvidat, alebo nezavadzat v lavom pruhu (co ja nenavidim velmi moc) ... predbiehanie zprava je humus, mal sa zavesit do laveho pruhu a blikat svetlami a trubit (tak to robim ja :D), ked ma niekto fakt nastve, tak sa dam pred neho a tiez dupnem na brzdu, myslite si o mne co chcete:roll

To:qcko...Ked som toto vsetko cital,presne som vedel co ti tu napisu ostatní.

Na ich omluvu snad iba to ze maju asi malo skusenosti s tym ako sa teraz jazdi po cestach necestach.Netvrdim ze vsade.

My co toho nalietame mesacne tisice km vieme svoje,preto mna taka reakcia vobec neprekvapila.Poslat ich na cesty do Rumunska,ked by sa na neho tlacili dva kamiony vsade tma jak v riti a naokolo ani vtacika letacika a zastavenie v takom pripade neprichadza do uvahy.Posrali by sa od strachu(ja som sa skoro...)Potom by zmenikli nazor.

Tiez som ale zvedavy ako to s tym panom dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...