Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Názory na výměnu 407


micki407

Recommended Posts

Zdar chlapi, chtěl bych slyšet vaše názory na moje dilema. Zdědil jsem po mém otci 407 SW a mám takový problém. Hlodá mě svědomí zda-li auto vyměnit za nějakou 407 s lepší výbavou protože v té mojí je pouze základ a jelikož bydlím v Plzni v centru hodili by se alespoň parkovací senzory a ani rádiem rt3 bych nepohrdnul a ještě pár takovejch vychytávek co se mi líbí z vyšších výbav. Problém je ale v tom že moje má najeto poctivých 113000km (aspoň doufám) a celkem solidně šlape,a taky většina co se dneska prodává má stočeno. Taky se mi nechce zase do auta moc vrážet prachy, které bych asi výměnou vrážel co? Tak vás prosím o nějaké názory jestli je blbost poohlížet se po nějaké jiné nebo si tyhle věci nechat dodělat. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zase názoru nedodělávat. Pokud vybíráš, tak si vyber co maximálně vyhovuje Tvým představám.

Při dodělání budeš na těch samých penězích, na autu je to cítit , že se do něj vrtá a rozdělává , problémy vyhledat náhradní díly potom podle VIN auta atd.

Spousta věcí je u moderních aut dost provázaná. Potom takové funkce nejdou na 100 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

senzory kupis aj neorigo

origo navi je tiez dobre ale dnes su navi uz aj v mobiloch a prihovaraju sa ti dokonca v tvojom jazyku bez dalsich uprav

chalani ti pomozu dorobit napriklad tempomat

a stale ti ostalo v kapse este dost chechtakov na dalsi tuning :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

senzory kupis aj neorigo

origo navi je tiez dobre ale dnes su navi uz aj v mobiloch a prihovaraju sa ti dokonca v tvojom jazyku bez dalsich uprav

chalani ti pomozu dorobit napriklad tempomat

a stale ti ostalo v kapse este dost chechtakov na dalsi tuning :D

pridavam sa k tomuto nazoru. mam RT4 s HDD, a jedina vyhoda ktoru naozaj vidim je ten hdd na ulozenie muziky, ale to je ti tiez nieco platne len ked robis dlhsie trasy, 90% casu aj tak nieco somre radio.

v RT3 k tomu musis este vkuse menit navigacne CD takze...

Navigacia: primac je presny, ale kartovy material je minimalne rok pozadu realite! /moja osobna skusenost kade jazdim/. okrem toho chyby, v rakusku ma vkuse napr tlaci na dialnicu aj ked dialnicu mam zakazanu vo volbe trasy...takze sa nato nikdy nemozem spolahnut. trasu vypocitava tiez cudne, kde mobil a igo volili dobru trasu, toto ma tocilo cez kadeake uzke ulicky a teda nic moc... takze musim pouzivat nieco externe - mobil.

parkovacie senzory dnes dorobit neni uz problem, su dokonca aj bezdrotove sady kde nemusis polku auta rozobrat atd..a ked poznas stav auta tak to mas lepsie ako loteria ako pisali vyssie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...