Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zhoreny vrak 406


paric

Recommended Posts

Cauko, mam problem, ma niekto skusenosti na Slovensku s odhlasovanim auta, tak aby mi zostali nahradne diely ? Zostal mi nepojazdny vrak, stk je pol roka stara. Je vyhoreta cela motorova cast, interiej je ok. Pripadne ak by mal niekto zaujem o auto ako celkok kludne ma kontaktujte.

image006zo.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No niekto sa zabaval cez Vianoce, najhorsie je len kolko s tym je problemov. Nastastie nechytuilo ine auto aby som musel sa natahovat este aj s poistovnou. Viem ze treba ten papier o ekologickom zlikvidovani, ale len ci niekto nema so skusenostou, napr auto odhlasit z krajiny alebo nieco podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najlahsie je to predat ako celok, i ked pochybujem, ze to predas ...

Osobne by som to spravil tak, ze s auta vymontujem vsetko co chcem predavat na ND, a zaniesol na vrakovisko to co nechces, resp. odtiahnut ...

Kamarat zrusil fiat brava ... S auta sme vymontovali komplet interier, volant, plasty s palubky, tapacire, ele. okna, zadne svetla, vsetky kolesa aj s pneu, vsekty 4 dvere, stierace, klakson, baterku, a komplet vyfukove potrubie od katalyzatora (to malo zhruba 3 mesiace) ... Nasledne sa zavolalo na vrakovisko, ktore poskytovalo aj odtah zdarma, prisli si pre vrak, a este dostal aj 30 Eur :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby máš niekoho známeho v zahraničí, tak by si to teoreticky mohol fiktívne predať, s kúpnou zmluvou pôjdeš na odhlásenie auta z evidencii na SK a mali by ti ho odhlásiť. Auto si samozrejme necháš a malo by to byť ok. Ale to je, len teória, či by to aj fungovalo aj v reále neviem.

Alebo potom zistiť na akú max. dobu ho môžeš odhlásiť. Daj na 100 rokov a je to, mŕtvych už nenaháňajú :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0 tych 30 Eur kedy dostal? v sucasnosti za vrak nedostanes nic.. akurat iba papier o ekologickej likvidacii

marko306: myslim, ze najdlhsie mozes auto odhlasit na 30 rokov, ak si dobre pamätam.

[upravil dne 3.1.2011 19:00 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ako pise marko by to malo ist nedavno to tak urobil svagor ze fiktivne predal auto svojeej sestre aj zmluvu mal a ono ho uz neprihlasila a ked do 15 dni neprihlasis u fizlov tak jednoducho mu prepadne TP a tebe to auto zostanea zostanu ty tabulky a samozrejem poistku uz nezaplatis bo aj ked predvas tak ty ho odhlasis a dalej ta uz netrapi co stym bude ten novy majitel robitt malo by to tak byt ak sa nemylilm:myslim alebo ma opravte ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som osobne zasiel na vrakovisko dohodol som sa s nimi nic som neplatil odovzdal som len kasnu (ostatne som si nechal) a este si aj po auto sami prisli nalozili ho odviezli ho,a ja som len potom pribehol s technicakom a obcianskym pozrel ci sedi vinko s tp vystavil mi papier a bolo:D a to som vyradoval auto v septembri 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0 tych 30 Eur kedy dostal? v sucasnosti za vrak nedostanes nic.. akurat iba papier o ekologickej likvidacii

marko306: myslim, ze najdlhsie mozes auto odhlasit na 30 rokov, ak si dobre pamätam.

[upravil dne 3.1.2011 19:00 maximum]

Samozrejme, lenze je na sikovnosti vrakoviska, ako pritiahne potenciaonalnych zaujemcov o zosrotovanie :)

Stale tam mali minimalne dobry motor, ktory normal nastartoval, prevodovku atd ... S toho zarobia viac, ako 30 E :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...