Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mlhovky


tomm176

Recommended Posts

Divil jsem se proč mi skoro nesvítí mlhovky. Dneska jsem jednu rozlepil a celá parabola je bez lesku. Potřebuju poradit. Nevím kde mám sehnat jiné. Obepsal jsem pár vrakáčů,ale 500 za kus se mi dávat nechce vzhledem k tomu,že můžou vypadat podobně. Hledal jsem na netu,ale takovej rozměr jakej tam je jsem nenašel (130x55). Neřešil někdo takovej problém? (Peugeot 306 old model)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ta zrcadlící folie by o dočasně zlepšila, vrakáč v prunéřově si zkoušel??? tam sem zatim většinu všeho sehnal.... a když maj takej spešl rozměr, nejsou třeba ze 106ky?? nebo z něčeho jinýho??

No jednu jsem tak udělal,ale v tý druhý je to utržený u žárovky. A navíc to stejně svítí na prd.Tou fólií to tak nevylepím jak to má být.Jinak Prunéřov jsem nezkoušel (nevím,že tam něco je). Jo a náhodou tys asi na ty starý 306-ce neměl mlhy a neválí se ti doma. A srry za :xvul asi mě neznáš,ale já tebe jo :D. Nemohl jsem si to odpustit. Dojíždím do Chrášťan a mám od tebe kastlík v autě. Bral ho od tebe Zíňa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sem mjel to iste na starej 306ke ja som kupil nove tieto:

http://www.autoelektrotom.cz/autoelektrotom/eshop/2-1-Pridavna-mlhova-svetla/0/5/12-Svetlo-hran-mlhove-103x97x50mm

sadly tam super;)

Nevím jestli myslíme ty samé mlhovky...tenhle rozměr by mi tam moc nesedl...mám tam užší v takovým černým plastu. Tyhle mi připadaj spíš něco jako má Oni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Řešil jsem přesně stejný proglém. Jedna mlha byla rozsypaná, zateklo tam, parabola byla úplně v čudu, druhá byla trochu lepší. Nové se dají koupit za cca 1500,- Kč/kus, což mi přijde jako zhovadilost. Nalezl jsem po poptávání zde jednoho člena, který je nabízel, ale v podobném stavu jako jsem měl já.

Řešil jsem vše koupí nových, neoriginálních, rozměrově trochu užších, trochu zbastlil, a svítím jedna báseň. Až budu u svého PC (což bude ve čtvrtek), zkusím vyhledat e-shop, z kterého to bylo, a taky nějaké fotky výsledku. Svítím s nimi hodně, mám tam obyčejné žárovky, tak ve dne vůbec nepoužívám hlavní lampy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Řešil jsem přesně stejný proglém. Jedna mlha byla rozsypaná, zateklo tam, parabola byla úplně v čudu, druhá byla trochu lepší. Nové se dají koupit za cca 1500,- Kč/kus, což mi přijde jako zhovadilost. Nalezl jsem po poptávání zde jednoho člena, který je nabízel, ale v podobném stavu jako jsem měl já.

Řešil jsem vše koupí nových, neoriginálních, rozměrově trochu užších, trochu zbastlil, a svítím jedna báseň. Až budu u svého PC (což bude ve čtvrtek), zkusím vyhledat e-shop, z kterého to bylo, a taky nějaké fotky výsledku. Svítím s nimi hodně, mám tam obyčejné žárovky, tak ve dne vůbec nepoužívám hlavní lampy.

Moc díky.Tohle jsem potřeboval slyšet.Nějaký jsem podobného rozměru našel, ale počkám si na odkaz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Řešil jsem přesně stejný proglém. Jedna mlha byla rozsypaná, zateklo tam, parabola byla úplně v čudu, druhá byla trochu lepší. Nové se dají koupit za cca 1500,- Kč/kus, což mi přijde jako zhovadilost. Nalezl jsem po poptávání zde jednoho člena, který je nabízel, ale v podobném stavu jako jsem měl já.

Řešil jsem vše koupí nových, neoriginálních, rozměrově trochu užších, trochu zbastlil, a svítím jedna báseň. Až budu u svého PC (což bude ve čtvrtek), zkusím vyhledat e-shop, z kterého to bylo, a taky nějaké fotky výsledku. Svítím s nimi hodně, mám tam obyčejné žárovky, tak ve dne vůbec nepoužívám hlavní lampy.

Moc díky.Tohle jsem potřeboval slyšet.Nějaký jsem podobného rozměru našel, ale počkám si na odkaz ;)

jsou to tyhle -

http://www.auto-doplnky.com/mlhovky-fiat-seicento-adc26401.html

Sedly i do těch otvorů v rámečku. Jen je třeba si trochu pohrát s nastavením výšky a zaslepit vzniklé fuky po stranách, jsou přece jen trochu menší, než ty rámečky do nárazníku. Vystříhal jsem to z nějakého plastu. Nic složitého, spíš hračičkování. Fotky budou opravdu později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lluciano: promin, ale s mlhama můžeš svítit jen při mlze, sněžení nebo za hustého deště! A musí to být souběžně s potkávacími nebo dálkovými světlomety (nikoli s denním svícením). :papa

souhlas! Ale když jak je mám trochu sklopené k zemi, kdopak se pídí, zda to nejsou světla pro denní svícení?

:)

[upravil dne 11.1.11 11:25 Lluciano]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně :) Nicméně ti v uniformách se mohou sehnout a hledají \"RL\" na sklech. Při mlhách ti ale svítí i parkovačky, ne (pokud je tam máš :D) a také vzadu) - denní svícení může svítit jen vpředu. ;)

Ale dá se jezdit jen na mlhy ... já si to ale nelajsnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...