Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mikrospínač okna 5tých dveří


Sifon

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak v servisu známý objednal mikrospínač ale tvrdí že tím to není, údajně bude asi přerušený vodič v okně.

Moc tomu nevěřím, ale co víc dělat ???

kde měřit kontakt nevím, snad propíchnout vodiče co k němu vedou a přes ně změřit spínač ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravili mě to v origo servisu. je vidět že tam je připájený káblík a přelepené páskou. jedná se o jednu tu spirálu z vyhřívání okna takže je na okně z vnitřní strany. zkusím to zítra vyfotit, ale tu pásku odlepovat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Potřeboval bych poradit. Občas mi při automatickém zamknutí i odemknutí otevírá 5té okno. Mikrospínač mi na dveřích nefunguje, ale dálkově lze okno otevřít...Když jsem koukal na připojení u vyhřívání zadního skla, tak jsem objevil spílenou tlumivku(cívka s malým počtem závitu a silným drátem) kterou jsem raději odpojil. A dále jak se rozebírá zadní stěrač, potřeboval bych ho rozebrat, po zimě nechce nějak fungovat...Mám 407 SW 1,6...Díkkyyy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to nefungovalo a občas otevíralo a po rozdělání jsem zjistil že uvnitř mikrospínače je ulomenej kontakt, taky jsem typoval kabely, ale bohužel. Rozdělání byl taky voříšek, ikdyž jsem měl stahovák který parádně padnul na hřídel stěrače, tak to stejně nevydržel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...