Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro v zadnom plate


Iwannko

Recommended Posts

Čau.Já jsem dal dozadu do té pevné části klasické ovály 16/9 od pioneeru.Hrajou a duní krásně,nic nechrčí.Jen mám asi na -3 ztlumené přední repro,protože moc nestíhají.Na ně jsem se ještě nedostal.Na 1000% je to lepší než ve sloupkách.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ked mám sedan, ale zvuk nič moc tak som to vyriešil týmto http://www.soundcar.sk/subwoofery/aktivne-boxy/alpine-swd-1600-subwoofer-pod-sedadlo-6.html

Jo vypadá fakt dobře.Ale když nechce investovat?Já měl v autech hodně subwooferů,ale už jsem z toho nějak vyrostl.Není nad prázdný kufr( Hlavně s rodinou)a pak taky nebolí hlava a nemáš všechno povolený těma decibelama.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to vyskusam do toho plata, do wooferu nechcem investovat, peniaze mam kde davat.

Mám v zadním platě dva ovály 6 x 9\" a navíc SW v kufru.... Co doporučuju je ty ovály umístit na dřevěné čalouněné podložky, které padnou do toho snížení v zadní platě. Nic nedrnčí, ale pozor - dobře si změř rozměr, protože na většinu 6 x 9 tam místo není a menší nemá ani smysl dávat - to pak raději dát lepší do těch sloupků. Instalací na pevnou MDF podložku se zvuk hodně zlepší a navíc tím zvednutím získáš možnost tam umístit i větší repro. Já použil tloušťku 10mm potah stejným čalouněním jako dveře.

Jo ještě něco - tím, že to hodíš na tu podložku získáš ještě více místa v kufru pod těmi repro což se taky hodí - né že by tam bylo málo prostoru, ale samozřejmě to tam trochu zavazí.

Jinak celkem chápu tvoje snahy - původní repro je učiněná tragédie, nicméně zvaž, jestli není lepší investovat do SW, JJ8 pořídil na AUKRU reproduktor - 12\" Blaupunkt za nějaký 650,- + zesilovač 220W za 700,-, bednu jsem postavil a očalounil za odpoledne a je vyřešeno. Většinu času musím mít basy mírně stažené :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...