Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak jsem nedostal přednost....


rex

Recommended Posts

Pěkně mě to začíná ten Nový rok....

Jedu si tak po hlavní silnici, paní poslušně stojí v pravo na vedlejší a až jsem u ní tak si vzpomene ,že by mohla jet, těch 20m na to nestačilo. Vzal jsem ji da zadních pravých dveří..

Ona jakožto viník nehody si myslela, že to stihne a co myslíte - no nestihla....Nedalo se to již nikam strhnout všude stromy a příkopa a tma..

A to švestky nadával, co je vlastně otravuju s takovou blbostí, že zbytečně zaměstnávám tolik lidí... chjo..jsem zvědav jestliže to bude opravitelné... nebo do šrotu.

Tak jsem si ji zamiloval 1,6 NFW.....jsem z toho uplně v pr...:(

post-2490-14109614365324_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

A to švestky nadával, co je vlastně otravuju s takovou blbostí, že zbytečně zaměstnávám tolik lidí...(

Policajti tu JSOU proto, aby mj. řešili případné dopravní nehody. To, že je v zákoně stanoven limit 100 tKč, do jehož překročení se PČR nemusí volat neznamená, že je volat NEMŮŽU - osobně jsem policajty volal i při podstatně menší škodě než máš Ty a jsem přesvědčenej, že se mi to VYPLATILO a volal bych je vždycky. Pokud totiž ONI zadokumentují, že z jejich pohledu je viníkem řidič XY je podstatně menší šance, že onen pán XY za čtrnáct dní bude mít 5 svědků o tom, že jsem ho donutil vyplnit formulář pro pojišťovnu pod nátlakem a že všechno bylo jinak a nehodu jsem zavinil JÁ. Následuje pak tahanice a občansko-právní spor a víme všichni dobře, jak rychle se v podobných případech člověk domůže pravdy.

Jinak škoda 106ky, ale zase na druhou stranu jsou to jen plechy a pokud se nestalo nikomu nic horšího .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je velká škoda, nejhorší je, že se to může stát kdykoliv a těžko se s tím dá něco dělat. Stačí být v nesprávný čas na nesprávném místě, k tomu jeden blbec v autě u křižovatky nebo kdekoliv jinde, a nehoda je tu :grr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

REX: tv.... uvazovani nekterych ridicu opravdu nepochopim, z toho co jsi napsal, tak mi prijde ze ta zenska musela byt uplne vylizana p**a kdyz udela neco takovyho... ze stoji, premysli a pak vyrazi 50metru pred jedoucim autem.. MG!!! a tvyho mazlika je mi fakt lito.. :( ale zase je fakt ze se ti nic nestalo... a zase tak cerne bych to nevidel.. nova kapota ( ta by snad mohla jit i vyklepat, ne?) blatnik, naraznik a svetlo... nebo mas neco i s napravou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavu vzhůru, je to auto a to se dá opravit, nebo koupit jiný. ;) Teď, když si zkusil 8V (nfw), tak můžeš směle koukat po gti (nfx) :)

S PČR - jak už zaznělo - volat vždy a nějaký podobný bláboly od nich přejít (když to půjde :-) ). Ten self_vyplňovací_papír o dopravní nehodě je pro srandu králíkům.

[upravil dne 3.1.11 14:36 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyt to je normální to se stává dost často,že ke křižovatce jedeš vidíš auto stát,které má ti dát přednost a ,,vidíš,, toho šoféra jak horentně uvažuje jestli jet či nikoliv a když jsi už u něho tak se auto pohne!!!

proto raději už stát s nohou na brzdě...

[upravil dne 3.1.2011 14:37 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to shrnuté jak harmonika až skoro k tlumiči a je utrženej silenblok zadní na těhlici,,, sahary a chladič to přežil:o

Jen jsem zvědav jak se k tomu postavý pojišťovna viníka pač má Triglav - /a to mě málem ranilo ,jak to baba řekla/ - Nemám vůbez dobre info o praktikách Triglavu, chcou to vždy ztlačit co nejníže:bacha.... v servisu řekli na 90% totálka - to mě bolelo:(

Mužete mit povinné ručení u kvalitní pojišťovny a stejně je to k ničenu když Vás takhle nahrne někdo třeba od Triglavu...chjo:bacha

Zatím čekám co se bude dít a nakolik to odhadnou.

Bude zde postupně informovat.

Raději se zde poradím protože se mě tohle nestává \"často\". Tak rád uvítám pro další řízení pomocné informace..

Zatim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normálně to nahlaš na její pojišťovnu oni jí vyrozumí(myslím že na to mají 3-5dní) pokud by se nic nedělo urguj to u české kanceláře pojistitelů nebo jak se to jmenuje www.ckp.cz a tam ti poradi jak postupovat a podobne jejich rady jsme vyuzili jako firma pri reseni nehody ukradenym autem bez pojisteni odpovednosti. sice se to tahne ale uz to ted vypada slibne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....

A to švestky nadával, co je vlastně otravuju s takovou blbostí, že zbytečně zaměstnávám tolik lidí...(

Policajti tu JSOU proto, aby mj. řešili případné dopravní nehody. To, že je v zákoně stanoven limit 100 tKč, do jehož překročení se PČR nemusí volat neznamená, že je volat NEMŮŽU - osobně jsem policajty volal i při podstatně menší škodě než máš Ty a jsem přesvědčenej, že se mi to VYPLATILO a volal bych je vždycky. Pokud totiž ONI zadokumentují, že z jejich pohledu je viníkem řidič XY je podstatně menší šance, že onen pán XY za čtrnáct dní bude mít 5 svědků o tom, že jsem ho donutil vyplnit formulář pro pojišťovnu pod nátlakem a že všechno bylo jinak a nehodu jsem zavinil JÁ. Následuje pak tahanice a občansko-právní spor a víme všichni dobře, jak rychle se v podobných případech člověk domůže pravdy.

Jinak škoda 106ky, ale zase na druhou stranu jsou to jen plechy a pokud se nestalo nikomu nic horšího .......

Než tu budeš psát nesmysly zjisti si pravdu. Pokud budeš poškozený a viník bude se svojí vinou souhlasit, škoda bude menší než 100000,- Kč, nebude zranění a škoda u třetí osoby tak ti policie nic psát nebude, právě proto jsou ty euroformuláře vymyšlený. To by jsi musel narazit na hodně velkýho dobráka, zvlášť teď když jim vzali peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že by mi měli cajti vyplňovat formulář, ale volám je proto, aby nehodu vyšetřili a protokolárně zaznamenali a stanovili viníka - a je mi úplně jedno, jestli jim někdo bere peníze nebo ne. Podle mě je tohle jejich povinnost a práce a žádná obezlička se změnou výše škody, kdy se PČR nemusí volat, u mě fakt nikdy fungovat nebude (snad jen v případě, kdy jde fakt o prd a viník se chová zcela standartně). Jinak nevím, kolik je tu mezi námi soudních znalců, kteří se vyznají v problematice motorových vozidel - ale já v hlavě fakt nemám ceník kolik stojí to nebo to na kterékoli auto a vlastně ani netuším, co vše je (byť na první pohled drobnou nehodou) na autě v háji - proto prostě budu chtít oficiální vyšetření nehody, kdy se pak v případném sporu s pojišťovnou nebo viníkem, budu mít o co opřít.

[upravil dne 8/1/2011 20:19 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně mě to začíná ten Nový rok....

Jedu si tak po hlavní silnici, paní poslušně stojí v pravo na vedlejší a až jsem u ní tak si vzpomene ,že by mohla jet, těch 20m na to nestačilo. Vzal jsem ji da zadních pravých dveří..

Ona jakožto viník nehody si myslela, že to stihne a co myslíte - no nestihla....Nedalo se to již nikam strhnout všude stromy a příkopa a tma..

A to švestky nadával, co je vlastně otravuju s takovou blbostí, že zbytečně zaměstnávám tolik lidí... chjo..jsem zvědav jestliže to bude opravitelné... nebo do šrotu.

Tak jsem si ji zamiloval 1,6 NFW.....jsem z toho uplně v pr...:(

ty joo,to je moje bývý vysokootáčkoví vozidlo:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ byla......:(

JIž nikdy Triglav - uznali to jako totálku, ale cena předpokládaná jen 17000,- z čehož jsem pořádně nasranej....... to nepokryje ani opravu.... nacpal jsem do toho mnohem více ,auto bylo v super kondici....chjo

Jde podat námittku__??, pač to auto v totální likvidaci má větší hodnotu. \\ Si alespoň myslím.... Třeba je to jinak a to dokonce se mě ozval kupec na celé auto (zaměstanec pojišťovny??), zatím jsem to nenabízel. :bacha

[upravil dne 10.1.2011 13:15 rex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim tě zklamat, ale žádná pojišťovna neposuzuje stav vozidla před havárií. Berou to paušálně dle tabulek a velkýho techničáku. Totálka to určitě není, je to ke spravení, pokud seženeš plechařinu v barvě tak se v pohodě do těch 17 vejdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...