Přejít na obsah
KapriQ

Diery v palubovke - napady ?!! Dakujem !

Recommended Posts

Nazdar borci,tak sa pytam vas,urcite mate viac napadov a skusenosti, ide o to ze predchadz. majitel mal na palubovke drziak na telefona zostali tam asi 4 dost velke dierky...

Co odporucite ? Ako najlepsie zamaskovat ? Spekuloval som a rozmyslal som ako to najlepsie spravit, kamarat na seat leone mal tiez tieto diery a nakoniec to nejak natavil a zacelil to ale nato si moc netrufam lebo neviem co spravi tento material.

Jediny napad co som mal, tak bol asi taky ze dat tam s tavnou pistolou tu hmotu,zarovnat to a vrch zatret fixkou :/ sice nic moc ale nic lepsie ma fakt nenapada, nemam fotku ked tak to dnes cvaknem a poslem,

Urcite niekto riesil takuto vec tak rad si necham poradit :)

Dakujem ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ešte dakedy na DSF som videl ako takéto diery zaslepujú.

Týpek zobral nejakú hmotu (žial si už nepamätám akú :( ) tú otlačil niekde na palubke skrz vzor toho vrúbkovania na palubke a vložil to do tej diery po šróbe a bolo to. Sedelo to jak riť na šerbel aj s odtieňom. Taký nejaký to bol postup :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zaujimave rady ale asi bude najlepsi ten silikon...Len trafit farbu bude problem lebo tie nie je cierna ale taka skor do seda:/... a skoda kupovat silikon koli 4-rom dierkam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já je tam měl taky a štvalo mě to, nakonec jsem byl rád že tam jsou protože mi to auto ukradli a podle těch dírek jsem si ho na netu za dva roky našel:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku