Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna plynové vzpěry SW


j.kiwi

Recommended Posts

Zdar, potřeboval bych poradit jak demontovat a namontovat novou plynovou vzpěru co zvedá kufr (asi mi v těch mrazech praskla a vytéka z ní olej) . Už jsem si objednal novou a nechce se mi čekat na motáž v Pežo - nemaji na to čas. Diky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim na vsech co jsem na peugeotech demontoval to bylo tak, ze je tam na koncich na te plastove kulicce takovej pruznej plisek, pod ten strcis sroubovak a plisek povytahnes, pri montazi ho jen zacvaknes zpatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Dobrý den, mám peugeota 407 SW rok výroby 2004 a potřebuji koupit nové plynové vzpěry. Na internetu jsem jich našel spoustu jen jsem si všiml, že snad každý shop udává jinou délku tak si nejsem úplně jistý které koupit :-(

 

Tady jsem našel, které se mi i docela líbí cenou tak se chci zeptat zda jsou to ony?

 

http://www.autodily-cardo.cz/nove/zadni-plynova-vzpera-febi-fb-28033-peugeot/

 

http://www.autodily-cardo.cz/nezarazene/zadni-plynova-vzpera-febi-fb-28034/

 

 

Předem děkuji za odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 3 týdny později...

U mě stačilo vyměnit jen ty delší. Měnil jsem to asi před třemi lety a dveře stále pěkně drží a na hlavu mi zatím nikdy nespadly. Samozřejmě záleží jak moc je máš unavený, ale vzhledem k tomu, že okno nepoužíváš tak předpokládám, že je budeš mít v pohodě a budou ti tedy stačit jen ty delší pro dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...