Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 5008


petrpard

Recommended Posts

čusik,tak tu mam tabulku............Dnes mam najeto 4685 km,mam ho už 20 dni.

první týden,spotřeba 6,5 l

druhý týden 6,0 l

a ted už jezdim za 5,5 litru na sto

jinak prumernou od začátku už mam 5,9 litru

v létě to vidim na sto péro za 5 na sto a to jezdim s náloží dvousetkilovoumrtvolou v kufru,jinak doporučuji zesílené pružiny,už ze zkušeností z tepee

Určitě je duležité motor nepřechlastávát,z mých zkušeností se sprinterem vím,že se dá jet dvěma způsoby,bud 150kou za 13litru,nebo 150kou za 10 a jde tu o to,že ikdyž to zní divně,tak se ten motor přechlastává když máte plyn na podlaze,při zrychlování to chce plynule sešlápávat i plyn.Když to pořádně rozjedu na plný plyn s 5008,pedál na podlaze,tak to neakceleruje tak jako,když se rozjíždim s lehkou nohou.A nebo mam proble s autem,ale výkkon poznám.I ta moje mašina ninja je na tom podobně,ikdyž ne co se týče výkonu,ale spotřeby,jezdim s ní za sedm na sto a to je hodně good

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to možná přechválil, anebo jsem minule nenatankoval doplna (bublina). Taky jsem minule tankoval na jiné Shellce, v Olomouci. Dnes jsem tankoval na obvyklé Shellce v Šumperku (máme smlouvu, musíme brát na Shell) a vyšla mi spotřeba 5,28, ačkoli počítač ukazoval 4,7.

Uvidíme příště.

[upravil dne 14.1.2011 19:02 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Mne to ide skôr k 7l/100km. Hlavne teraz v zime. Dúfam, že tie vaše spotreby nedosahujete na nejakej super mega turbo V Power Verva nafte :) To som tu už ako vo VW klube, kde každý mal toľko, čo ja nedám ustálenou jazdou pri 90km/h na 6ke :)

ff klidu, motor máme stejný, lejeme tam většinou normál diesel, semtam ten super mega turbo - když jsou ostatní stojany obsazené a já nemám náladu čekat... Jen tankuji u nadnárodních olejářských a vyhýbám se okresním olejářským... Včera jsem znovu koukal na dlouhodobou - pořád 6,3 - vlastně od začátku do teď...:D

[upravil dne 23.1.11 11:16 JohnyLee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem dovrsil 10 000 km a spotrebu mam dlouhodobe na 7,8. Oproti predchozimu autu (Mondeo 2,0 TDCi) je to o 1,5 l vice. Na dalnici jezdim konzervativne - tempomat davam max na 145 km/h a vetsinou to ukazuje kolem 8, devitku zpravidla neprekracuju. Kdyz vijizdim napr. ze stopky, tak to ukaze max okamzitou spotrebu 30 litru, zrejme to vice ukazat neumi. Jezdim prevazne dalnice a Prahu, ale kdyz dam vylet na Moravu a jedu jako kdyz jednou za rok vyveze dedek v čepici svoji babku na hřbitov za kamarádkama, tak mam spotřebu kolem 6,4 litru, ale to se mi podarilo jen jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tedá pánové,jak to jezdíte?já mam permanentně naložený kufr,tak dveste kilo,jezdim převážne mezi městama denně 100 km od 80-do 110 km/hod a dlouhodobou spotřebu mam 5,8 l/100 km.Dnes ráno jsem tankoval u ono a najel jsem za dnešek kolem 160 km a spotřeba 4,4 l/100 km!nevěříte?přijedte do kostelce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po prvních teprve 700 km průměrná spotřeba 6.9 l. Ale je fakt , že tomu zatím nešlapu na krk. Spíš si to vychutnávám a nejezdím brzda - plyn. Ve městě dojíždím k semaforům na červenou s vyřezenou rychlostí, ale občas si vychutnám předjetí nějaké oktávky do kopce s nosem nahoře..:roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...