Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechce chytit


hulkjo

Recommended Posts

kolik máš najeto? já měl přes 200t a začlo to dělat,bylo to v čerpadle,prý po 200t jsou zralé na GO

popravdě nevim kolik ma ale když jsem ho kupoval tak tam bilo 150t ale jako moc sem tomu taky nevěřil a nevite kde by slo zjistit když bylo třeba napodledy servisovany podle VIN čisla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevím jestli to vůbec jde,nikdy jsem o tom neslyšel.já jen vím,že když mi to začlo dělat,že padala nafta a hlavně v zimě,tak mi řekli,že je to čerpadlem u těchto motorů je to prý kolem 200t normální...jinak to máš jako já:-) když jsem ho kupuval tak měl 142t,ale řekl bych,že tak těch posledních:-)))) podle sešlapaných pedálů a volantu který byl pomalu na rozpadení bych řekl,že tam bylo nejmín 100t stočeno a já najel dalších 100t,takže už má přes 300t a měním motor :-D

[Edited on 4/1/11 06:57 milda67]

[Edited on 4/1/11 07:16 milda67]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se můžeš zeptat na servisní historii, ale jsou tam snad jen svolávačky. Navíc pokud máš auto starší deseti let, je větší pravděpodobnost, že to vůbec nic nenajde.

Taky se přikláním k netěsnosti, když ti to chytne z flašky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevím jestli to vůbec jde,nikdy jsem o tom neslyšel.já jen vím,že když mi to začlo dělat,že padala nafta a hlavně v zimě,tak mi řekli,že je to čerpadlem u těchto motorů je to prý kolem 200t normální...jinak to máš jako já:-) když jsem ho kupuval tak měl 142t,ale řekl bych,že tak těch posledních:-)))) podle sešlapaných pedálů a volantu který byl pomalu na rozpadení bych řekl,že tam bylo nejmín 100t stočeno a já najel dalších 100t,takže už má přes 300t a měním motor :-D

[Edited on 4/1/11 06:57 milda67]

ja taky počitam že už to bude mit tak okolo 300t protože ten original volat je z půlky rozpadlej a i ten motor ma někdy malo sily

[Edited on 4/1/11 07:16 milda67]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus ještě odpojit hadičku z palivového filtru, nasaď na ni papírový palivový fitr co se prodává za pár korun a vývod z tohoto filtru připoj na vstup čerpadla,pokud to bude v pořádku tak máš někde nětěsnost, nejspíš na palivovém filtru,pokud to bude blbnout dál tak je to čerpadlo,taky jsem na to takhle přišel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus ještě odpojit hadičku z palivového filtru, nasaď na ni papírový palivový fitr co se prodává za pár korun a vývod z tohoto filtru připoj na vstup čerpadla,pokud to bude v pořádku tak máš někde nětěsnost, nejspíš na palivovém filtru,pokud to bude blbnout dál tak je to čerpadlo,taky jsem na to takhle přišel

ae přes filt nafta jde v poho protože když to dam na petku tak to mam přes ten filt a to de tam je spiš někde chyba od filtru k nadrži ae už pravě nwm kde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...