Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ET u p306


silvar

Recommended Posts

jelikož vážně uvažuju o změně kol na novy rok,potřebuju vedet par veci.asi nejdulezitejsi vec,ted mam na aute 15,ale moc se mi libi challengery z 307(jsou tady nejake na prodej :),takze prvni vec jsou to 17\",ma nekdo zkusenosti se 17 na 306?dalsi vec je ET 31,vleze to vubec do tech vnitrku?budu potrebovat nejake podlozky atd.?dalsi vec,jedine gumy co tam budou moct byt jsou 205/40?dejme tomu 205/50 uz tam nevleze?mozna uz se to tu nekde resilo,ale je to pro me docela zasadni takze budu rad za kazde informace.nejvetsi gulas mam v tech rozmerech ET apod... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi otazka u 17tek je, co to udela kdyz pojede clovek na dovolenou..treba 3 lidi a plnej kufr..jestli to nebude drit o vnitrni ci vnejsi stranu podbehu, taky samo zalezi v jakym stavu je naprava, ale i v pripade ze bude po repasi si myslim ze 205 budou nekde drit..na ty kola z 307 jsem uz taky koukal, ale trochu se prave tohohle bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli muzu zase neco napsat :D:D tak kdyz vzadu mam ty 215/45 R17 s podlozkama mam tedy ET 14 tak kdyz jsem vezl vzadu dva lidi a jel jsem do zatacky tak jsem asi dvakrat slysel jak kolo o neco strejcha a nebyl to podbeh ani lem ale naraznik tak jsem to vyresil ze jsem prodlouzil dorazy zadni napravy takze tedkon uz nemam zadny problem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted uz tomu rozumim k cemu jsou podlozky.jinak v aute jezdim vetsinou sam max dva,kdyz vezu moji holku,a na dovolenou mame jine autko,tohle je jen muj mazel :)no z toho jsem mel nejvetsi strach ze nekde budou drit ty gumy,ale pokud to vyresi podlozky tak je to v poho.jen me mrzi ze tam trebas nemuzu dat ty gumy 205/50.jinak samozrejme by bylo mnohem jednodusi tam dat proste trebas 16\",ale kdyz me se ty kola tak libi,a uz jsem je na 306 videl takze je to pro me prvni volba.ale diky za postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se taky líbí, jsou to jedny z nejhezčích kol na Peugeoty, jinak viděl jsem na nich jezdit i 206, tak nevidím problém proč by se nemohli dát na 306;) Pokud dodržíš ET a dáš nižší profil gumy, aby Ti odpovídal poloměr kola tak to musí být o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...