Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posezení u Pizzy v Chlumci nad Cidlinou


Recommended Posts

jsem trošičku starší, to mi věř. Jinak hoši káply, je sice hezké, že pánům věříš, ale občas jsou hoši s měkkým :mrk

jinak čerpáš ze stránky kterou jsem aktualizoval hodně dávno

Ta přítelkyně již není aktuální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ThorR :nemyslis ,ze jsem na smrt trochu mladej?? :D :D ..Pata počkej :D od teto doby si pohlídám tvoje pravopisné chyby a budu ti je vsude pripominat :D ..ne kecam,ale byla by to sranda..

Hurvajz: tak zjisti,kde by se neco dalo v Hradci,ale nevim,tam je to vsude lidnatý,,

punkac:no,moc bys toho nevidel,jsem 168cm \"vysokej\" prcek :D zrovna vcera jsem se meril :D ,jinak muj xicht je videt v mym vlaknu ;)

[upravil dne 2/1/11 23:48 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libice bych snad jeste dal..Je to 36 km,ale nikam dal jak tech 36 bych uz nejel.

ty woe, a na co to auto mas, kdyz s nim jezdis kolem baraku? Na muj sraz dorazil Punkac a to to mel jeste minimalne o kilo dal nez je tech ucmrndanych 36 km :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presně 147 km jedním směrem, cesta tam adrenalinová :D a cesta zpět důchodcovská :D

jinak srázky jsou o poznávání, zažil jsem bomba silvestr u Scratchů, poznal Stiflera a jiné :)

Klidně bych dojel i do Bydžova nebo do Hradce, ae ne jenom na pi<>cu, taková dálka chce i trošku jinej program než si dát kafe, limču a jídlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...