Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posezení u Pizzy v Chlumci nad Cidlinou


Recommended Posts

Ahoj,zdravim vsechny,ale hlavne nejspise ty,kteri bydlí v Kralovehradeckem kraji..chtel bych se optat,jestli by se nasli nejací lidi,kteri by byli schopni dorazit do Zamecke restaurace v Chlumci nad Cidlinou,kde delaji tu nejlepsi pizzu,kterou jsem kdy vubec v ČR jedl a hlavne samozrejme pokecat a seznamit se.Na datumu bychom se jeste dohodly,ale aspon 6 aby se nas tam sešlo...Navzajem bychom hlavne pohovořili o nasich autech a take o tom,co se zrovna bude hodit ,udelaly by se nejake fotečky a proste pohodička.Jel by nekdo,nebo vsichni bydlí tak moc daleko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musi se tu pak jeste popripade udelat kompromis,aby se nas seslo co nejvic.Libice bych snad jeste dal..Je to 36 km,ale nikam dal jak tech 36 bych uz nejel.Hradec By sel taky,ten je ideální.

Nejvetsi sranda bude,ze tady kazdymu tykám,ale az kazdyho uvidim LIVE ,tak uz to nebude tak snadny tykat :D :D,dela se to blbe kdyz je nekdo treba o 10 let starší :)

[upravil dne 2/1/11 21:35 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jo nedelejte si ze me srandu :D Na to vam neskocim :D uz treba proto ze u Paty jsem narazil na jeho fotogalerii..Jestli je to on,ten takovej mírně plešatej :D A ty Hurvajz jsi rikal,ze mas taky 70% pleš v jednom prispveku,jak jsem daroval toho psa :D

[upravil dne 2/1/11 21:54 Dadadavid]

[upravil dne 2/1/11 21:55 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,kdybyste videli,jak me to dokazalo rozesmat :D :D... no tak vymyslete neco zajimavyho,ale ne moc at tady nemame samej off-topic ;) ja se jdu koupat a zatim si pripravte odpovedi na moje novy tema ktery zni: Je lepsi poridit výřivku,nebo klasickou vanu?? :D :D ale myslim to vazne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéé u Paty jsem byl taky, tady je Pata v těch černých brýlích a ja jsem ten šedivej s pupkem, tak bacha na to tykání:bacha:D

[upravil dne 2/1/11 22:50 Radek Hurvajz]

Mě je třeba jenom 57 let. A na srazech hraje zásadně Mistříňanka nebo Babouci. To ays nepouštěl nějaký disko. Nejradši mám ale onykání. Vědí?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...