Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0 nebo 2.2


sanko

Recommended Posts

zdarte chtěl bych jít do nové 406 a nemohu se rozhodnout jestli 2.0 nebo 2.2 benzínové jednotky obojí, chtěl bych se zeptat jestl jsou nakladove stejne, jestli se dají chipovat, rozdíl ve spotřebě a ve výkonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po meste spotreba do 8,5 v zime

venku do chorvatska ve 4 plne nalozenej, pri dodrzovani rychlosti 6,6 na sto :D

a kdyz to honim, tak to zere jako krava, to je jasny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 Scratch: covece ja porad nejak nechapu tu tvoji spotrebu, jak ty to pocitas? mas opravdu benzin nebo ropu? :) jsem si schvalne resetl PPC na D1. Po 280km mi ukazoval prumernou rychlost 128km/h a spotrebu 8,5. Ve meste jezdim prumer 12,8. To jsou cerstvy udaje. Obuti 195/65 zimni jety Falkeny.

Jinak pred koupi jsem testoval i 2,0. Je to asi trochu neobjektivni, protoze ten dvoulitr byl celkem opotrebovany, ale rozdil mezi tim co jsem testoval ve 2,0 a tomu co jsem koupil je znat. Rekl bych, ze udrzba je financne cca. stejne narocna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ludweek: beru to podle palubniho pocitace a taky podle toho kolik natankuju a kolik projedu

pravidelne jezdim cestu horni pocernice - chomutov, coz mi dela 250 km tam a zpatky, natankuju 19 litru za 600 Kč, vychazi to na 7,6 na 100 km, coz je v pohode, na to, ze tuhle cestu davam vzdycky do Chomace prasacky, protoze si rad prispim :)

Do toho chorvatska - jsem tankoval ve slovinsku v mariboru a tusim, ze jsem dotankovaval 39 litru, a vyjizdel jsem s plnou z Prahy, tj. 600 km na pul nadrze, vsichni jsme na to cuceli, ale pravdou je, ze to je co rict, abych sel pres deset litru, i coupe se mi dari drzet na deseti pri normalni jizde :)

Odkud jsi, muzeme se treba sejit nekdy nekde, a porovnat :)

jo a to tam mam otevrene sani a vzadu dva ladaky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...