Přejít na obsah
sanko

2.0 nebo 2.2

Recommended Posts

zdarte chtěl bych jít do nové 406 a nemohu se rozhodnout jestli 2.0 nebo 2.2 benzínové jednotky obojí, chtěl bych se zeptat jestl jsou nakladove stejne, jestli se dají chipovat, rozdíl ve spotřebě a ve výkonu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

chipovat atmosferu nema prilis zmysel ;)

ostatne ti neporadim kedze som ani jeden z motorov nemal...

ale za mna, cim viac tym lepsie ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

záleží kde jezdíš...ve městě 2,2 bude o pár dcl žiznivější....ale mimo město si budeš chrochtat ;) a když vidím v čem jsi jezdil tak mi věř,že budeš i učůrávat :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

po meste spotreba do 8,5 v zime

venku do chorvatska ve 4 plne nalozenej, pri dodrzovani rychlosti 6,6 na sto :D

a kdyz to honim, tak to zere jako krava, to je jasny

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

s porovnáním s tou 1.9 to byl pro me pozitek jet v 1.6 feline :D ale s tou 2.0 hondou co mám ted se obavam ze to bude jaksi stejné minimalne je 406 lehčí a vykonostne je ta 2.2 vyše o 20kw

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a kurňa to jsem nepostřehl,že máš hondu......no tak to velkej rozdíl sice nebude,ale 20Kw je hodně znát ikdyž se to nedá asi moc porovnávat Honda vs Peugeot...prostě to jsou jiná auta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

2 Scratch: covece ja porad nejak nechapu tu tvoji spotrebu, jak ty to pocitas? mas opravdu benzin nebo ropu? :) jsem si schvalne resetl PPC na D1. Po 280km mi ukazoval prumernou rychlost 128km/h a spotrebu 8,5. Ve meste jezdim prumer 12,8. To jsou cerstvy udaje. Obuti 195/65 zimni jety Falkeny.

Jinak pred koupi jsem testoval i 2,0. Je to asi trochu neobjektivni, protoze ten dvoulitr byl celkem opotrebovany, ale rozdil mezi tim co jsem testoval ve 2,0 a tomu co jsem koupil je znat. Rekl bych, ze udrzba je financne cca. stejne narocna.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ludweek: beru to podle palubniho pocitace a taky podle toho kolik natankuju a kolik projedu

pravidelne jezdim cestu horni pocernice - chomutov, coz mi dela 250 km tam a zpatky, natankuju 19 litru za 600 Kč, vychazi to na 7,6 na 100 km, coz je v pohode, na to, ze tuhle cestu davam vzdycky do Chomace prasacky, protoze si rad prispim :)

Do toho chorvatska - jsem tankoval ve slovinsku v mariboru a tusim, ze jsem dotankovaval 39 litru, a vyjizdel jsem s plnou z Prahy, tj. 600 km na pul nadrze, vsichni jsme na to cuceli, ale pravdou je, ze to je co rict, abych sel pres deset litru, i coupe se mi dari drzet na deseti pri normalni jizde :)

Odkud jsi, muzeme se treba sejit nekdy nekde, a porovnat :)

jo a to tam mam otevrene sani a vzadu dva ladaky :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku