Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozbita 306


amater

Recommended Posts

Rozhodně se vyplatí díly prodat. Záleží, jaké máš možnosti uskladnění a jak se s tím chceš matlat. Já rozprodával Mazdu, ceny jsem nasadil extrémně nízké a zájemci se mohli zbláznit (někteří to měli určitě i na další prodej, ale to je jeich věc). Co mi po 14 dnech zbylo jsem odvezl do sběru. Měl jsem ale už protokol o ekologické likvidaci. Ten potřebuješ pro vyřazení vozidla z evidence.

[upravil dne 2.1.2011 12:39 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow, škoda té 306ky :( mám to samé, jenom o dvoje dveře více. Na prvních fotkách to nevypadalo tak hrozně, ale zezadu už to fakt není OK.

Prodejné to určitě je - i kdyby jenom díly, tak určitě prodáš cyklony (pokud nejsou moc potlučený), přední světla, případně mlhovky. S motorem by taky nic být nemělo... Sakra, co by se hodilo na moje auto :myslim

Napadlo mě něco, co by se mi možná hodilo. Od centrálu předchozí majitel ztratil klíč, tak mě napadlo, kdybych měl od tebe řídicí jednotku centrálu + klíč na centrál. Tak by to mělo snad fungovat. O samotný klíč mi nejde, jenom o to, abych si na dálku otevřel auto.

[upravil dne 2/1/11 16:20 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juuj nepacia sa mi taketo fotky :-(

interier mas v poriadku airbagy, motor, za kolesami sa ti len tak zaprasi :-) ak su v poriadku....

svetla, hmlovky, hazdovy senzor a ostatnu elektrinu....

proste to zacni rozoberat a co sa ti bude pacit nechaj si :-) ak to mas kde uskladnit

kamarat rozpredaval 306 combi ktore bolo z predu total KO, motor airbagy vystrelene, nemal elektrony, a aj tak z toho vymackal skoro 1000€.... len to chce trpezlivost....

pripadne skus predat v celku a kolesa zvlast :-)

[upravil dne 2/1/11 21:42 klm16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...