Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferrari - Peugeot 306 1,4B r.v. 2000


ferrari

Recommended Posts

Veeeru, z PE...kukám, že ty tu ale nemáš garáž :( inak, 406 coupe bol môj sen...akú máš farbu, btw?

Niekedy sa meetneme...

PS - práveže to svetlo bolo úplne bez problémov...nebolo čo odlomiť...inak, asi ho budem ešte rozoberať, bo sa mi páčia také zatmavené vnútrajšky svetiel :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach kua-kua, som sa pustil meniť žiarovečky osvetlenia ovládačov klímy a ventilácie () a pri tej príležitosti som chcel vymeniť rádio...a tiež aspoň skusmo odskúšať tie Sinus Live repro (či aspoň cca pasnú).

Pri výmene žiaroviek treba dať von rádio...to sa ukázalo ako pekný problém, nešlo ani za Boha von...som pchal do tých dierok na uvoľnenie západiek kadečo, stále nič...som to nakoniec musel vypáčiť šróbovákom (chvalabohu som nič nezlámal)...trvalo mi to asi hodinu, celý som sa triasol od jedu...ako medziprestávku som skúsil ten stredobas SL osadiť do dverí...som myslel, že slim tam nejak pasne ...veľké HOV*O! Pochybujem, že tam tie reproduktory niekedy dostanem, ak, tak iba za cenu dosť veľkej prerábky taúacírov...takže to mi tiež na nálade nepridalo...

Potom som konečne vyrval to rádio a dal dole panel a zasa som sa zarmútil - v tom návode Miroja nejak nenapísal, že si mám dávať pozor na nejaké pružinky a tak pružinka pod tlačítko vnútorného okruhu spadla kamsi neviemsi...no a žiarovky neboli také, ako mali byť, tak zostal Peugeot rozrobený...

Ani rádio, ani repro, ani žiarovky...

t615791_IMAG0103.jpg t615793_IMAG0105.jpg t615795_IMAG0106.jpg

Tak reku, idem aspoň hodiť baterku do Škodovienky, nech je aspoň tá pripravená na jazdu, ak by bolo treba...prídem, a čo nevidím - obe zadné kolesá temer na ráfiku...kua, to ma už skoro jeb*o! Teraz som zvedavý, ako to nafúkam - pumpu nemám a niekam ku kompresoru sa nedostanem ani náhodou - je to skoro na ráfiku...ach jaj...

t615784_IMAG0107.jpg t615785_IMAG0108.jpg

Na fotkách to síce nie je až tak vidno, ale je to ozaj skoro na ráfiku :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký tam jsou žárovky? Stejné jako v hodinách/teploměru? Ta z Ferrariho odkazu vlevo? Ty jsem sehnal v místní prodejně ND na nákladní auta :D Myslím, že po mě chtěli docela dost ... 12 Kč za jednu :myslim Pokud to nejsou ony, tak sorry.

PS: k čemu tam ta pružinka může být ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...