Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferrari - Peugeot 306 1,4B r.v. 2000


ferrari

Recommended Posts

No, hm, len ja nie som 100% rozhodnutý, že si tohto benziňáčka nechám, preto ma zaujímajú aj tie diesle...ja som a napísal hore dátumy, bo ja to mám už pol roka...

Inak naozaj, na dvoch HDičkach som sa vozil, ale ako som zistil, skúšobná jazda 5 km je málo...to chce poznať priamo v premávke...

Tak potom dnes pokecáme a na najbišom zraze sa povozíš kolko budeš http://www.peugeot-club.com/kniha/img/papa.gifchcieť.:D:D:D:D:D:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou spotrebou myslíš mňa, či Kaspera?

Inak, ja som práveže to HDi vytočiť chcel, ale nejak to nemalo význam...som dosť zvyknutý jazdiť na Octe II Tdi 77kW a tam to ide úplne inak..Octa sa smelo a hladko vytáča do 3500-4000 ot, ale HDi zomieralo už pri 2500...to mi práve vadilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, no to je tak, naozaj túto 1,4 nemá význam nejak vytáčať, bo vo vyšších to nejak neťahá, a z toho vyplýva aj tá spotreba...je to motor naladený na rodinnú jazdu, čo mi ale príliš nevyhovuje...počas skúšobnej jazdy 15 km som to nejak nespozoroval. No, možno mi to Straki trochu poladí - uvidím, čo povie. Zatiaľ je to tak, že od cca. 2000 ot to na benzín celkom slušne ťahá, najlepšie ťahá okolo 3000 ot. ale pri cca 4500 ot. ťah končí...

Inak ale naozaj, šiel som na dvoch kusoch 306 HDi, ale naozaj to zomieralo na 2500 ot...a sranda bola, že každé to HDi šlo trochu inak...

[upravil dne 2.1.2011 12:02 ferrari]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje HDI jede slušně do 3000, možná 3500. Já to fakt nevím, jelikož 90% jízd je do 2200 otáček a dalších 9% je dálnice (130 km/h = 2800 otáček). Takže asi tak :D

Nicméně autí máš pěkné, páčí se mi. Nicméně pro mě to papí špatnou kapalinu :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, ja aby som pravdu povedal, na dechtožrútoch ma priťahuje iba spotreba...všetko ostatné má z môjho uhla pohľadu lepšie benzín...

Hehe, dnes som sa snažil s Tomaszom absolvovať prvý Peugeot zraz (topoľčiansky, na Duchonke), ale dákos sa nezadarilo, niekde sa stala chyba ale žiadnych Peugeoťákov sme nikde nenašli...cca o 13:55 sme boli pri vysielači, potom sme sa presunuli na hrádzu, tam sme boli ale polhodku (vnútri), potom sme kukli pri bývalý Maxx a šli pekne dom...ale som nas5 šiel cez Bedzany a bolo tam celkom pekne...

t588020_1.jpg t588021_2.jpg t588022_3.jpg t588023_4.jpg t588025_5.jpg t588026_6.jpg t588027_7.jpg

A srnky cez cestu - v pozadí (ešteže bolo svetlo ;-) )

t588029_8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, konečne som peugeotíka umyl, vyzeral už dosť zle:

t594376_1.jpg t594377_2.jpg

Výsledok:

t594379_1.jpg t594380_2.jpg t594381_3.jpg

Rozdiel, ktorý vidíte, aj cítite ;-)

Tak a nakoniec ma trklo vyskúšať puklice...dá sa, čo poviete?

t594384_1.jpg t594385_2.jpg t594386_3.jpg

Akurát teraz by sa hodilo, aby disky boli matne čierne...

No a motor je ešte vcelku čistý:

t594388_1.jpg t594389_2.jpg

Leskne sa nám autí, leskne...aj okná :-)

t594390_3.jpg

Len toto ma serká, že koncovka výfuku poprvýkrát zažila soľ a asik to rovno neprežije...

t594391_4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pug306 - no, vlákno pekné...a potom dúfam, že raz Peugeotíka nenájdem pred domom :-(

traba garaz :)....no ci sa v PE kradne to nvm ale ak ces aby ti ho zarucene ukradli tak si ho nechaj vo Vesteniciach v niejakej tmavej ulicke a rano ho isto nenajdes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mozno :)

a new asi nic hold je zima tak nic sa neda robit :).....

inak si mi dneska zabral miesto na parkovisku vies o tom ? :D...teda aspon myslim ze to bolo tvoje lebo striebornu 306ku som videl pred fabrikov prvy krat :)....a zraz no ked bude teplo na kratke tricko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...