Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

Otestoval jsem tohle : http://bateriepc.cz/ostatni/553-barevna-kamera-do-auta-s-nonim-vidnim.html sice záznam jakž takž, dokonce i v noci, ale nemá široký úhel, tak jsem se rozhodl jít do tohodle :

http://bateriepc.cz/kamery-do-auta/664-barevna-kamera-do-auta-s-lcd-displejem.html

Až přijde a odzkouším, napíšu. :papa:papa:papa

Jo o téhle jsem taky uvažoval, tak sem potom dej odkaz na video. Akorát já jí chci koupit na aukru, vyjde o něco levněji.

vyjde možná o 3-400kč levněji možná...ale připočti poštovné a třeba tu debilní záruku...já třeba mám kelly při cestě tak asi o tom budu přemýšlet dokuď jí budou mít...sorry ty se bavíš o jiné :mad:

[upravil dne 14.7.2011 20:54 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kameru tu co testoval Oddie, ale ta je napájená jen za zapalovače - a pochybuju, že kamery určený do auta maj baterky.

no tadle

zrovna má napsanou baterii

a

jen bych nějak musel vyřešit to, aby automaticky začla nahrávat po zapnutí klíčkem ...

že to funguje

spíš by mě zajímalo jak to funguje večer...asi si ji půjdu koupit a testnu ji co a jak...

[upravil dne 15.7.2011 11:13 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupil jsem dnes na vyzkoušení do firemního auta kameru, kterou prodávají v Autokelly za 1790,- (ODKAZ), je to typ HD720. Tady je krátká recenze. Především musím upozornit, že to je verze bez displeje takže je poněkud komplikovanější nastavení kamery, které se musí provádět přes PC. Ale kameru stejně nastavíte jednou a potom jí už budete jen používat. Přímo na kameře se nastavuje pouze kvalita obrazu, zapíná/vypíná nahrávání (to se jinak zapíná i automaticky po zapnutí napájení), foťák a přehrávání. Kamera se dodává s držákem na okno, USB kabelem, AV kabelem pro připojení k TV, dálkové ovládání, CD s ovladači a softwarem, v AK k tomu přidávají v ceně ještě micro SD kartu 4GB s adaptérem. Držák působí robustně a vypadá, že bude držet dobře, to ovšem po ujetí teprve pár kilometrů nemůžu potvrdit. To, že většina těchto kamer má takový masivní držák mi poněkud vadí, protože je kamera potom díky tomu celkem vystrčená do prostoru a nějaký příslušník by mohl mít námitku, že brání ve výhledu. Pokud bych si kameru nechal tak uvažuju o přidělání kamery nějakým způsobem bez držáku přímo na tapec střechy. Kamera má jinak širokoúhlý objektiv 120° a lze ho naklápět i vertikálně v rozsahu 80°. Má i baterii o kapacitě 1800 mAh. Co se týká nahraného videa tak si myslím, že je v dobré kvalitě, RZ jsou čitelné, ještě udělám test při horších světelných podmínkách. Kamera standartně nahrává záznamy o délce 2 min a tento záznam má v největší kvalitě 150 MB. Bohužel se mi zatím nepovedlo v nastavení najít možnost změny délky tohoto záznamu a také zda lze vypnou mikrofon. Formát záznamu je AVI. Doporučuju soubory stahovat přímo z karty v PC nebo si kameru přepnout do režimu USB disku. Nevím proč, ale stahování přes software přiložený ke kameře trvá hrozně dlouho, jeden soubor cca 15-20 min, přitom přímo z karty nebo v režimu USB disku cca minutu.

ODKAZ NA VIDEO (150 MB)

[upravil dne 15/7/2011 15:25 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem ji už zakoupil a ten sw je úplně teda na hovno to je pravda....ještě jsem nějak nepochopil jak se zapíná bez napájení...sice píšou,že je tam baterie ale nějak mi to bez ní nejde.Nepoužil jsem držák,ale na palubovku jsem dal gumovou podložku(gekon)a drží jak přibitá...je pravda,že 407 oproti 406 má jinak palubovku,ale teď už nevím jestli je výš než černé ohraničení skla...u 407 to tak lze a kabel jsem prostrkal za sklem a pod tapecírunkem....je to sice o trochu nepohodlé ji vyndávat(je to dost daleko)ale z držáku to taky moc nejde protože je to na fest a vždy se tím určitě pohne.

Ještě jsem nestihl taky zjistit jak se tam šoupe datu,protože je tam 1.1.2007 a ten sw není ani ws spíš ovladače k Win....prostě made in china...jak už bylo řečeno docela to jde vidět ,ale jelikož nemá infra tak asi večer to bude nic moc.

ještě je k tomu o velikosti 50kč dalkovej ovladač

S tím umístění na palubovce není žádnej problém prostě se položí směr dopředu a snímá to pěkně to co by mělo....jenom letadla teda ne...

[upravil dne 15.7.2011 17:37 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[rquote]

http://bateriepc.cz/kamery-do-auta/664-barevna-kamera-do-auta-s-lcd-displejem.html

Až přijde a odzkouším, napíšu. :papa:papa:papa[/rquote]

Tak mi přišla, měl jsem trochu nervy s jejím základním nastavením, ale když se pochopí systém, jde to.

Ještě to projedu v autě a dám kus videa.

[upravil dne 18/7/11 08:48 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to oproti předchozímu modelu drobet překvapilo. Širokoúhlosti bylo docíleno rybím okem, takže to široký do všech stran. Jediný plus je výklopný displej.m Jdu do předchozího modelu, ten nebyl \"široký\", ale bylo tam alespoň něco vidět.

http://bateriepc.cz/ostatni/553-barevna-kamera-do-auta-s-nonim-vidnim.html

[upravil dne 19/7/11 14:12 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z popisu BPC10:

Unikátní funkce samospouště: Při sepnutí zapalování/zapnutí auto zasuvky se kamera automaticky zapne a zahájí záznam videa. Při vypnutí zapalování/vypnutí auto zásuvky se videozaznam uloži a kamera se automaticky vypne. Řidič se tedy nemusí o provoz a záznam vůbec starat.

Ale, jak je to se spuštěním záznamu na BPC02? Dá se taky zapojit \"pod klíček\" a zapne/vypne se tak automaticky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popis k BPC02 v odkazu jsem, tak jako k BPC10, četl několikrát, ale nic tam o automatickém spuštění/vypnutí kamery není.

Věta: IR přisvícení pro nahrávání po setmění s automatickým spouštěním se určitě netýká záznamu, ale přisvícení.

Prosím o praktickou zkušenost, když jí máš. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...