Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

před 1 hodinou, Soulek napsal:

Tak asi opravdu vezmu tu truecam. Ale jde o to jakou. A7s co jsem koukal, tak stojí skoro 4000Kč, takže možná ta a5s?

Jako dárek bude Ttruecam dobrá volba. Je to známá značka a ostudu s tím neuděláš. Kdyby mi přestala fungovat současná kamera, tak bych pro sebe vzal Xiaomi, protože jsem technický typ, rád prozkoumávám nové věci a v případě, že by byly s její funkcí nějaké problémy, tak ji mohu vrátit.

Upraveno uživatelem Leo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Navitel vypadá opravdu zajímavě :) Já osobně mám dopředu Mio Mivue 538 Deluxe a spokojenost. Vzadu mám Prestigio roadrunner 506 - kvalita horší ale taky dostačující. Až budu dělat upgrade tak mám jasno - Eltrinex LS500 GPS. Naprosto špičková kamera. Pravda - je trochu dražší ale zato v podstatě nemá konkurenci :) A vyrábějí jí Češi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaznam z Navitel R1000 je obstojny, je lepsi ako mala Mio Mivue 508 a lepsi ako Truecam A4 ktoru som mal tiez. Truecam A7s ma podla mna lepsi zaznam, ale cenovo je A7s daleko drahsia, Navitel som kupil za 79 Eur.

Do balenia mohli dat aj drziak s prisavkou, ten sa ani neda dokupit, lebo nie je. Prilozeny manual je slaby, je tam iba zakladny popis, ktory nic nehovori o funkciach kamery. Aplikacia pre Android je jednoducha, ale da sa cez nu nastavit zakladne funkcie kamery, stiahnut zaznam, spravit fotku a pozerat co snima kamera, samozjrejme iba v dosahu WIFI. Polohu a rychlost zobrazuje dobre. Co sa mi nepaci, je zapinacie tlacitko, nakolko staci do neho zlahka tuknut a kamera sa hned zapne, vypinanie je riesene uz dobre, treba tlacitko dlhsie drzat. Kamera ma parkovaci mod a pohybovy snimac, ale baterka vydrzi iba par minut, max 5.

Video nebudem pridavat, na Youtube ich je dost.

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Tě a může fungovat tak, že po zapnutí klíčku (t.j. připojení napětí do napájecího kabelu) se zapne nahrávání a pár sekund po vypnutí klíčku se vypne?

A ještě jeden dotaz. Možná jsem to někde přehlédl, napájení v 308 bereš nahoře z napájení senzoru stěračů apod. nebo táhneš kabel po A sloupku od zapalovače?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám v 308 vytažené vlevo z pojistkové skříně a podél těsnění A sloupek, čelní sklo až k senzoru na skle :papa Otočím klíček - kamera se zapne, vypnu klíček - kamera se vypne :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...