Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

Aktuálně je jeden z nejlepších kousků ke koupi za rozumnou cenu pořád A118/B40:

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Blueskysea-DVR-B40-A118-Novatek-96650-AR0330-6G-170-degree-Lens-H-264-1080P/1933429994.html

 

S dražším dolarem to trochu podražilo, ale pořád to má nejlepší poměr cena/užitá hodnota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pořídil truecam A7. Kamerka super, dení i noční záběr fajnovej. Závit na filty /UV, ale líp asi C-PL/ se opravdu vyplatí. Navíc v balení dva drřáky: Jak do vlastního auta, tak pro přenášení třba do služebáka. Dokoupením komponent se to dá dořešit na "pevnou" a "přenosnou" sadu... Ovšem vše pro má svá proti: Teď budu asi reklamovat GPS modul: špatně - i několik dní se nechce připojit k GPS sat. Ze zajmavých parmetrú jen F-HD při 45fps... Ostatní na webu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj... Maj GPS - radary řešený jako smaostatnej modul. Já mám tedy dva. Jeden bude pevně v Pugu, druhej do služebáku...  Jeden držák je napevno - samolkou, druhej je přísavkou. Napájení se dá sehnat na e-bayi za pár kaček napevno... Takže ve vlastním autě se dá udělat kompletní pevná instal, kam se bude jen připínat cam do "rychlokonektoru"/držáku a druhou sadu mít kompletně přenosnou.

Upraveno uživatelem Edison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem koupil True Cam A5 a až do listopadu fungovala bezvadně - pak najednou nešla vůbec nastartovat a tak jsem jí chtěl reklamovat. Protože jsem ale někam "zabordelil" účtenku, rozhodl jsme se nakonec nereklamovat a koupil druhou A5 ku. Následně jsem účet našel v práci v šuplíku a nefunkční kameru tedy reklamoval. Nová ale často restartovala (točil se tam kroužek jako když PC něco načítá). Řekl jsem si, že až mi ALZA tu první vyreklamuje (trvalo to skoro měsíc), naběhnu s druhým účtem a kamerou - momentálně to ale vypadá, že se stav uklidnil = kroužek už jsem nějakou dobu neviděl.

Protože mi ALZA po reklamaci, kdy chtěli jen inkriminovanou kameru, dala celé balení nové A5ky včetně všeho příslušenství, rozhodl jsem se instalovat napevno držáky včetně GPS modulů do obou školních škodovek a kameru přenášet podle toho, kterým autem pojedu (překvapilo mně, že jeden modul na mně začal kecat ve stylu: "Tak..., připoutáme se ..., GPS navigace zapnuta.... A MŮŽEME VYRAZIT." - naštěstí to jde vypnout).

Za ten necelý rok, co A5ku mám, jsem si na její společnost docela zvykl - a po včerejších Očích J. Klímy i Hela změnila názor.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešil někdo oznámení o používání svých soukromých záznamových prostředků u úřadu na ochranu dat...?

 

otázka proč používat se mi zdá celkem zbytečná -  a k čemu to je : 2 roky na převozové sanitce : skákající odpadlé kolo přede mnou na Rudné Ovy , srnečky v horách , během hodiny vzniklá sklinka z deště ve Studence ,protisměr auto na mě na mostě (proti mě) v Přerově ,skákající cig..ské děcka s balonem ,dělají že si kopou , před auta ve Vítkově s početnou rodinkou čekající opodál, závada na vozidle za jízdy před Znojmem  .......stručný výčet .

Ale vyjádřete se k horní myšlence ,ta je v případném sporu napadnutelná.dík

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatujete si kterou outdoorovou kameru tu asi pred mesicem a pul prodaval vemocz za 2500,- ?

Hodne o ni premyslim pac se da pouzit i na kolo i do auta.

Nebo mate nekdo zkusenosti s nejakejma outdoorovejma kamerama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...