Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

Takže update - mýlil jsem se, je to MiVue 618 - https://www.mio.com/cs_cz/products/dash-cameras/car-cameras/6-series/mivue-618

kamarád je maximálně spokojenej, na netu jsem ji našel za baťoh - přes 3000 Kč 😞

 

@brutall - dle parametrů nevypadá špatně, líbí se mi tam hlavně ten Soňácký Exmor snímač 🙂 - ve dne i v noci by to mělo mít perfektní obraz.

Upraveno uživatelem lucnikonik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic - za zrcátkem ji nevidím, takže vzhled je mi u píííííp (nicméně ošklivá fakt není (na foto vypadá podstatně hůř, než v reálu) 🙂 - výhoda je velice jednoduchý odnesení z auta - je na magnetu, parkovací režim nepoužívám, kameru odnáším na noc kvůli riziku krádeže 😞.

@brutall - všechny kamery s Exmorem jsou drahý 🙂 140 stupňů je fajn, spousta kamer to nemá (průměr je max. kolem 130), Navitel je extrém - 165 stupňů 🙂

@radim.1008 - držím palce, ať Kingston vydrží, kvůli tomu, jak se sypaly, jsem je přestal kupovat a beru akorát Samsungy a Sandisky, podle označení bys měl mít novější řadu, která by měla držet 🙂

Kdyžtak - pokud si budete kdokoli chtít udělat skrytou montáž napájení - jestli se k tomu o víkendu dostanu, vyfotím svoji instalaci a postnu 🙂 - použil jsem pojistkový držák s odbočkou a CL zásuvku na kabelu :-), kdykoli lze odmontovat, v palubce není jediná díra 😄

Upraveno uživatelem lucnikonik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si pod stromek zabal prázdnou škatuli. A dělej překvapenýho. Ale na druhou stranu stejně toho teď s tou haxsnou moc nenajezdíš tak to může počkat až se udělá lepší počasí a Tobě se uzdraví haxsna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ho (FCB) nemám tak to neumím posoudit. Jinak abych nebyl mimo tak stále hledám nástupce kamery do 807. Kamera z 807 se posune do C2 která je teď spíše záložním vozem. Ale myslím si že tam ta stará kamera ještě službu udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá je. Ale mám trochu problém s tím ji koupit přes tyhle exotický e-shopy. Kamarád mi na jiném (WISH) objednal světla a nedorazili stáli dost peněz už jsem byl na poště 4x jestli se tam ten balíček náhodou neválí balíček má zpoždění už víc jak 5 týdnů oproti ostatním věcem které se objednávali v rozpětí pár dnů a to vše přišlo a to nejdražší z těch věcí nedošlo nevím jestli to ukradnul pošťák nebo to poslali zpátky že jsem si to nevyzvednul nebo to rafnuli celníci. Takže po těhle zkušenostech se asi není čemu divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA jednu, prodejce mi psal ze zrovna tu konkretni nema. At zrusim koupi ze mi hned vrati penize. Tak ucinil tak jsem koupil jinou ale taky od nej 

 

před 6 minutami, Vena garážmistr napsal:

stáli dost peněz

U drazsich veci jsem mel pokazde sledovaci cislo i po CR. Ty svetla ho nemeli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš jak kámoš to obstarává pro spoustu lidí najednou a možná že i to měli ale on to nějak nestíhá sledovat jak přichází ty zprávy co zrovna expedujou.  Já si nechci předělávat kartu aby mi na tyhle věci fungovala abych tam neutrácel za blbosti takže musím občas podstoupit tohle riziko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...