Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

Aano i ne srnku to zaznamena asi jak clovek zvladne zareagovat - vetsinou uz pozde.
U naseho jsem sice jeste "dupnul" na brzdy cca o -5km/h snizil rychlost ale vysledek byl stejny - meli jsme stesti ale i tak je auto "hnute" a to bylo jen rohem v cca 85km/h
Plusem bylo ze se vymenili svetla tato uz byla za zenitem :)
Pro stourali video je komprimovane puvodni velikost cca 280Mb a ano nenavlekl jsem si hned ref.vestu coz nebylo rozumne.Dnes je to naopak ....

 

Srna 1.avi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodám, že v té době jsem měl 406 r.v. 1999 s originál světlomety, takže už nic moc ;) Ale zase zapnuté dálky.

Našel jsem zkušební video z běžného provozu, které jsem pořídil hned po koupi kamery:

 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Mam aj Truecam A7s, ktora ide dobre a druha A7s po dvoch rokoch odisla baterka, po vypnuti zapalovania neulozila posledny zaznam a nezapla sa sama pri nastartovani auta,  nova baterka s vymenou 40 Eur, kym som stihol dat vymenit baterku, pokazila sa cela kamera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je potřeba si uvědomit, že ta baterka dostává obrovsky za uši :roker  Neustále je nabíjena a vybíjena jen v části svého kapacitního spektra, ale hlavně dobita do plna a pak stále doplňována a to ji moc nesvědčí. Vzhledem k tomu, že létám s modely na elektro pohon, tak se o AKU starám. Nechci rozbít letadlo za 20 000,- jen kvůli tomu, že se vys... na baterku :bacha.  A kdybych s nima dělal, to co musí snést v kameře, tak už jsou dávno po smrti  :mad:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych si koupit svoji první kameru do auta. Toto téma sleduji, chtěl jsem Navitel r1000, ale co mě na ní vadí je nemožnost nastavení sklonu, u Partnera mám přece jen sklo s menším sklonem než mají běžný osobní auta, a nemuselo by to mít záběr který bych chtěl. Tak jsem zatím udělal výběr na 2 kamery, buď Navitel r600 nebo Lamax c7. Navitel r600 se mě líbí víc, kamerka je menší, a líp se schová za zrcátko. Ale co se týče technických údajů tak nevím kterou z těchto. Chtěl bych kameru tak cca do 2 tisíc. Nebo se mám podívat po něčem jiným? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...