Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

Tak to je pravda ale ty starsi maji o nekolik radu vetsi odber a tam kondik proste nestaci a davat jich nekolik = jednoduzssi baterka u nas treba typ 18650 no a kdyz mala vydrzela cca 1/2 - 3/4 roku kapacitou kolem 150mA tak tato pokud bude slouzit dva tri roky plna spokojenost.Cena srovnatelna a pripadna vymena v externim drzaku otazka nekolika min.Kamery mame samozrejme trvale v autech.
Ale je fakt ze se daji poridit pekne kousky.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem tu kameru otevřel náhodou právě, abych se podíval jaká je tam baterie a zda bych jí případně mohl vyměnit. Jenže vzhledem k ceně a stáří kamery nemá cenu baterii řešit, proto jsem si objednal tu novou levnou "fullhd" :) No nečekal jsem zázraky....a ty se opravdu nekonaly :D Jinak bych rád sehnal něco do cca 40$, když to nechávám v autě tak tam nechci kupovat nic za tisíce. Jde mi hlavně o slušný záznam FHD min 25 f/s, bez nějaké šílené komprese. Proto ani nepotřebuji, aby to mělo GPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Mini0801 - někoilk let starou, nevím přesně kolik, není FHD,

a Viofo A119, asi rok starou, bez GPS, s kondenzátorem, stála mě asi 2800, dneska se za totéž dá koupit i tady.

S 0805, co jsi linkoval, byly tuším nějaké problémy, i 0801 jsem musel přeflashovat, nevím přesně, najdeš to kdyžtak na dashcamtalku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď udělal výměnu GS90C co jsem měl asi 2 roky jsem pořídil GS98C a spokojenost GPS funguje jak ma, otřesák taky. takže spokojenost bere i 64GB karty proti GS90C kde brala jen 32GB. :)

GS98C_2.jpg

Upraveno uživatelem John
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj klubáci, máte někdo zkušenosti s tímhle "Udělátkem". Momentálně nabízejí v TopShopu za necelých 1500,- Kč. Reklama, jak už je zvykem, bombastická, ale jaká je skutečnost? 

Dík za recenze.

HD_Mirror_Cam_01.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známá něco podobného používá delší dobu ale ona to pořizovala kvůli tomu že je dvojitá kamera jedna se záznamem dopředu objektiv a střeva jsou v tom zrcadle a druhá se dává dozadu jako couvací a promítá to do toho zrcadla. Nevím ona si nestěžuje ale je od přírody nenáročná. Já bych to asi z hledáčku vyřadil podle mě to je takovej kočkopes a nejspíš to nebude umět ani jednu věc pořádně jako asi výhodou je že na čelním okně není " nic navíc " takže to neláká chmatáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tolik se mi do toho zase vrazet nechce :(

tak jste me ukecali. rozhodla GPS a tys radary :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...