Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

Takže opakuji, na dovolené když natočím projíždějící automobil s obličejem řidiče a umístím to někde na nějaké úložiště, tek je to porušení zákona? I když jsme točil třeba rodinu a v pozadí někdo projel. Jo a bude vidět SPZka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem teda videl jen zaznam z te kamry , cetl clanek na DF a videl reportaz v hlavnim zpravodajstvi primy ,ale dle meho je pan ridic magor, kdyby držel hubu....,, ten odpych od hlídky kterým od nich odfrčel..... , každopádně ad červená to je bez debat.

 

jinak v tom članku na DF přimo pan píše zkušenosti s VB a PČR a podle toho co píše si už o něco takového dávno koledoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Pokud je debata o tom zakroku ... ,tak si o to pan rekl sam.Jasne ze NEEee drzet usta jasne ze Neee si nechat vse "libit" .
  Pokud vystrelil jako ze neco "ukradne" hmmm ....
  V takovem nemecku by koukal jaka by byla odveta.
- ANO i ja mam s cervenou podobnou  zkusenost v Hk ale u nas stacilo jen dotaz zda maji nejake zarizeni kde by zaznam z kamery sel prehrat .... a byl klid.

- A ochrana dat - je neco jineho tocit rodinu treba nekde na parkovisti a nebo cilene tocit "nekoho" a nasledne to vystavit nekde na webu.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatujete si kterou outdoorovou kameru tu asi pred mesicem a pul prodaval vemocz za 2500,- ?

Hodne o ni premyslim pac se da pouzit i na kolo i do auta.

Nebo mate nekdo zkusenosti s nejakejma outdoorovejma kamerama?

 

Nepamatuji, ale aktuálně jsem pro kamarády koupil 5 kamer SJ4000 (http://www.aliexpress.com/item/Diving-30Meter-Waterproof-Camera-Sport-mini-Action-Camera-1080P-Full-HD-SJ4000-Helmet-Camera-Underwater-Cameras/2035058034.html) a jednu mám na cestě. Z těch 5 jedna neprošla celnicí.

 

Obraz z ní je suprový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mam SJ4000 ale kupoval jsem tady na eshopu.

Cenove to vychazi v podstate velmi podobne a nechtelo se mi cekat...

 

Ta A7 mi docela zaujala...co kvalita v noci?Nasel jsem nejake videa na YT a vypadalo to velmi slibne ale cetl jsem i nejake hodnoceni a tam zase vypichuji poruchovost....

jake jsou tve zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepamatuji, ale aktuálně jsem pro kamarády koupil 5 kamer SJ4000 (http://www.aliexpress.com/item/Diving-30Meter-Waterproof-Camera-Sport-mini-Action-Camera-1080P-Full-HD-SJ4000-Helmet-Camera-Underwater-Cameras/2035058034.html) a jednu mám na cestě. Z těch 5 jedna neprošla celnicí.

 

Obraz z ní je suprový.

Tak tu co mam na mysli tak byla SJ400W
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mam SJ4000 ale kupoval jsem tady na eshopu.

Cenove to vychazi v podstate velmi podobne a nechtelo se mi cekat...

 

Ta A7 mi docela zaujala...co kvalita v noci?Nasel jsem nejake videa na YT a vypadalo to velmi slibne ale cetl jsem i nejake hodnoceni a tam zase vypichuji poruchovost....

jake jsou tve zkusenosti?

Na YT mi přijdou ta videa lehce upravená. Mám polarizák a +1EV a je to fakt slušný. Poruchovost kamer, jak jsem zaregistroval, se týkala FW. Já všechno hned aktualizuju, takže problém jsem nezaznamenal. GPS moduly mám dva. Jeden se mnou teď strávil 14 dní v PL a mám pocit, že nemaj rádi zimu... Přesněji chladno. Momentálně to řeším s podporou, jestli pošlou FW, nebo přejdu k reklamaci modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Kapku to oživím: Zaregitroval jsem kameru v autě u ÚOOÚ. Je to hračka, vše se najde na jejich webu, tam i vyplní a cca po deseti dnech je k nalezení registrace tamtéž. Ono to asi nějak extra význam nemá, ale je to zadarmo, je to ofiko, a nemusím se s někým dohadovat o shromažďování osobních údajů. Je vcelku jasné, že záznamy nelze jen tak někde zveřejňovat, nebo je jen tak někomu dalšímu poskytovat. Ovšem v případě nějakých porušení by neměl být problém záznamy kompetentním úřadům poskytnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Nemáte někdo zapojenu kameru na podsvícení tlačítek nebo něco podobného, aby se zapnula hned po odemčení auta? Nyní mám kameru zapojenu klasicky na 12V co je v zapalovači i ve stropní lampičce. Jenže toto napětí se zapne při zapnutí zapalování, při startování se vypne a po nastartování opět zapne. Moje kamera to zapínání a vypínání nějak nemá ráda a pokud začnu startovat krátce po zapnutí zapalování (kamera ještě úplně nenaběhne), tak mi to potom po nastartování nenahrává. Tak jsem přemýšlel, že nejlepší by bylo nahrávat od odemčení auta po jeho zamčení (právě tuto dobu svítí některá podsvícení tlačítek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tady je na ukázku jak vypadá baterka z kamery, kterou jsem vozil pár roků v autě za oknem (nevyndaval jsem jí). Se divím, že ještě neexplodovala :D.

A nemáte někdo tip na vyzkoušenou, levnější kameru FullHD, bez GPS třeba na Aliexpress apod.? Teď jsem si tam jednu objednal, ale po vyzkoušení jsem zjistil, že ač se mě výrobce snaží přesvědčit nápisy na kameře i krabici, že kamera je FullHD, dokonce v menu lze nastavit kvalitu FHD tak kamera nahrává pouze v HD.

 

baterka_kamera.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...