Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

Ahoj kluci. Vy co máte tu 70mai Dash Cam Pro ( @Rikic339 , @Pe.Tr , @ozzy56 ) :mrk

Zajímá mne jedna podstatná věc neb o ní uvažuji do druhého auta : Jde ta optika otočit a kamera přidělat na svislé sklo ??? Aby se čočka nedotýkala / neklepala o sklo ??? 

Ta kamera se lepí to vím, ale jde pak normálně ,v případě potřeby, sundat ?  Nemyslím tím denní sundavání. Podle obrázku mi to přijde že se ten držák do kamery zacvakne s pojistkou . . .  A ještě - podle @Pe.Trova obrázku/fotky to vypadá, že nejde dát přímo do USB konektoru, ale musí jít do té autoredukce ?  Díky za info :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, ale to neodpovídá úplně na moje dotazy :myslim  Jde na svislé sklo ? Proč to nemá Petr dané rovnou do USB konektoru , ale do dodané označené 12V ? Viz foto ...

obrazek.png.16c96092b5e7324de2d0ba03246a0d64.png

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Luky.    Chtěl jsi říci : Určitě bych řešil zapojení přímo pomocí Lukáše CH.  🤣  A tak bych to asi i řešil, kdybych tu kameru chtěl do svého osobáku.

Jenže já jí chci do tohoto (viz foto) a tam mi moc poškození při parkování na dvoře nehrozí . A proto se ptám i na to svislé sklo :papa

obrazek.thumb.png.2e0c2a292d6534d7a66d7ef1c522df99.png

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně až mi to hodí někdo před kabinu, tak chci mít záznam, že on páchá sebevraždu.  :bacha  Také jí mám v úmyslu dát na sklo dolů .

Ještě chci zkusit, jestli by tam na to svislé sklo nešla moje stará Truecam. A nebo možná na palubku. Jenže ona zrovna moc neexceluje v nočním režimu. To ta 70mai od MI je prý na tom relativně dobře :potlesk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, díky. Tak to nevypadá s tím úhlem moc dobře. :myslim     To by zřejmě mířilo místo před sebe jen mírně dolů :roker

Jako na šikmé sklo dodávky či osobáku očividně OK , ale do trucku je to na prd . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenže těch 140° je záběr do stran.  Ale já mluvím o tom, že pokud bude čočka optiky mířit dolů, tak natočí leda tak sebevražednou důchodkyni, co mi vleze před auto, ale ne hňupa co mi tam vletí z vedlejší na okresce :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klemoň napsal:

Díky za reakci, ale to neodpovídá úplně na moje dotazy :myslim  Jde na svislé sklo ? Proč to nemá Petr dané rovnou do USB konektoru , ale do dodané označené 12V ? Viz foto ...

 

V 22. 9. 2022 at 8:08, Rikic339 napsal:

Klemoňu bo Android Auto po kabelu a v druhe vlevo je usb hudba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...