Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

@brixtr Ale na druhou stranu alespon "podekoval" a to se dnes taky nejak moc nevidi :) tohle jsou ty mrtve uhly ktere jsou v novem aute peklem - a navic pokud spoleha na nejaky ten radar ktery je super
nic mene ne vzdy funguje jak ma a pak je trosku problem viz toto video - tady zustava myslet i za ty kolem  :( A klidne mohl prehlednout oranzove svetelko na rzcatku - ikdyz tady uz bude vetsi "lampicka" v krytu ??
Klidne me opravte ;)


 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, tak asistent hlídání mrtvéhu úhlu by měl vydávat i zvuk :) Alespoň jsem to tak viděl u Hyundai, Nissanu i Škodovky.. Dost pronikavý zvuk, u kamarádky Nissanu to na mě řve furt, protože to reaguje v kombinaci s blinkrem a já jsem zvyklej dávat třeba na dálnici blinkr dřív když je vedle mě ještě auto :D Ale jinak souhlas, člověk co si na tohle zvykne a pak sedne do auta bez asistentů si akorát někde rozbije čumák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
Návštěvník
V 3. 1. 2021 at 19:59, brixtr napsal:

co mi trochu nesedí tak je aplikace kterou se ovládá.

Používám předpokládám stejnou aplikaci, jako ty a bez problémů. S čím konkrétně máš trable?

Screenshot_20210110-120321.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...