Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konektor/snimac...aku ma funkciu ?


Llukass4

Recommended Posts

U starších pegů byl jeden z nich jen s jednim kontaktem (jen to bylo na faston), bylo to na kontrolku přehřátí a spínalo se to do nuly. Zítra se podívam, jestli je to tak i v 406, myslim že jo.

Edit: a ještě mam celej ten díl z fotky i s těma snímačema ze starýho 2,1 s boschem, tak tam se taky zítra podívam.

[upravil dne 1/1/11 22:20 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za to, že by ten horní měl bejt pro spínání sahar ( zároveň ho využívá jednotka klimy), jestli je to on tak by měl bejt 2 vývodovej a když se odpojí a je zaplej klíček měly by se ti po chvilce sahary rozjet naplno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som kedysi problém so spínaním sahar, nešli mi vôbec, ale vyriešil som to tak, že mám spravený manuálny spínač na sahary.....keď sme na to naťahovali kable a zisťovali či je to vôbec funkčné tak viem že sme niečo robili s tým stredným snímačom/konektorom, ten posledný zostal tak.

Ale aj keď ho zapnem tak nevidím žiadnu zmenu, ani v klíme ani v saharách. Môže byť že je to kontrolka prehriatia chladiacej kvapaliny lebo tá mi nefungovala, teplota vysoká ale kontrolka nesvietila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...