Přejít na obsah
Llukass4

Konektor/snimac...aku ma funkciu ?

Recommended Posts

Zdravim. Zistil som že mám odpojený tento konektor/snímač a neviem na čo slúži. Vedel by mi niekto poradiť ? A ešte či má ako konektor pliešky dva alebo jeden ? Neviem či mám jeden ulomený :/

Ďakujem

2.1 td + autom. klima

post-12952-14109614342738_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

U starších pegů byl jeden z nich jen s jednim kontaktem (jen to bylo na faston), bylo to na kontrolku přehřátí a spínalo se to do nuly. Zítra se podívam, jestli je to tak i v 406, myslim že jo.

Edit: a ještě mam celej ten díl z fotky i s těma snímačema ze starýho 2,1 s boschem, tak tam se taky zítra podívam.

[upravil dne 1/1/11 22:20 Benžík]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám za to, že by ten horní měl bejt pro spínání sahar ( zároveň ho využívá jednotka klimy), jestli je to on tak by měl bejt 2 vývodovej a když se odpojí a je zaplej klíček měly by se ti po chvilce sahary rozjet naplno.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mal som kedysi problém so spínaním sahar, nešli mi vôbec, ale vyriešil som to tak, že mám spravený manuálny spínač na sahary.....keď sme na to naťahovali kable a zisťovali či je to vôbec funkčné tak viem že sme niečo robili s tým stredným snímačom/konektorom, ten posledný zostal tak.

Ale aj keď ho zapnem tak nevidím žiadnu zmenu, ani v klíme ani v saharách. Môže byť že je to kontrolka prehriatia chladiacej kvapaliny lebo tá mi nefungovala, teplota vysoká ale kontrolka nesvietila.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zeleny cidlo je pro RJ motoru, modry pro budiky, hnedy pak pro RJ sahar, ta krabicka na obrazku je prave ta RJ sahar (ma na starosti i rozsveceni kontrolky prehrati)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ak je to na potrubí chladiaceho systému,

tak ako pisu hore jeden je na sahary, druhy na kontrolku a tretí by mal byť na teplomer chladiacej vody.

Skus odpojiť a uvidiš čo sa stane. jeden je určite na teplomer. Ked to odpojis urcite nic nepokaziš.

:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koukal jsem do auta, jeden ze snímačů má jen jeden kontakt, ten díl co mam ve sklepě jsem nenašel, tak nevim jak je to na něm. Od toho konektoru do svazku vede jen jeden drátek, i v konektoru je vidět, že ten druhý kontakt tam nemá být.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku