Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Polep na auto - rada


Frozz

Recommended Posts

Nikde, tu v tomto rozměru nehledej, standardně šíře max 90 cm.

Jinak 2800 za lak ... no záleží jak kde, můj lakýra počítá za metalízu 1500 za kus. Takovou máme dohodu. Blatník 1500,- dveře, 1500,- nárazník 1500,- kapota 1500,- minule když neměl čas tak mi nabízel nějakou lakovnu poblíž s tím, že za díl počítají mezi 2000-2500,- ale záleží jak to vypadá u tebe a taky na stavu původního dílu. Toto jsou prachy za mnou připravený díl v solidním stavu tak aby to jen celoplošně přebrousil odmastil a rovnou plnič ... pokud je tam potřeba něco vytáhnout a srovnat tak to nechávám na něm, pokud se svařují plasty.. tak to dělám sám, ale plasty si tmelí a připravuje komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda koblihu, že jsi až z Českých Budějovic, mám to daleko, jinak bych přijel. Takhle se musím podívat u nás doma jestli je nějaká tiskárna :).

Ale díky za rady, až mi odepíšou na email, napíšu sem cenu a jak to dopadlo :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, já jsem línej a tak jenom kecám :D Né vážně pokud bys potřeboval pomoct s přípravou tak by se s tím dalo něco udělat, ale to víš tohle by si měl člověk naměřit asi sám, dělit podle spár... na dálku by se to dělalo hůř. Navíc by si to měl člověk, kterej to bude lepit dělat pod ruce. Protože třeba spáry dveří můžeš dělat buď se záhybem ( a tím pádem přidáváš na každým dílu ) nebo tak, že to řežeš podle hrany ( resp. o maličko menší aby se to neloupalo ) a to i záleží na tom, jeslti je to kam spolehlivě zahnout... No uvidíš, poptej to a hoď sem cenu a pak můžeme špekulovat co se dá ušetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar! Ja mam uz na jar pripraveneho Leva na obe strany v čiernej matnej. Ten \"rýchly\" pruh sa hodí na krátku verziu. Rozmyslal som nad polepom prednej kapoty a strechy v čiernej matnej so štruktúrou, ale je to \"položka\" tak zatial iba v plane. Inak toho leva na bok som tu nafore uz daval v krivke, aby ste si to mohli dat vyrezat vo vami pozadovanom rozmere. Mrknite cez hladanie lion krivka:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar! Ja mam uz na jar pripraveneho Leva na obe strany v čiernej matnej. Ten \"rýchly\" pruh sa hodí na krátku verziu. Rozmyslal som nad polepom prednej kapoty a strechy v čiernej matnej so štruktúrou, ale je to \"položka\" tak zatial iba v plane. Inak toho leva na bok som tu nafore uz daval v krivke, aby ste si to mohli dat vyrezat vo vami pozadovanom rozmere. Mrknite cez hladanie lion krivka:roker

Bohužel mi to nic nenašlo, mohl by si mi to PROSÍM dát sem? Moc by si mi pomohl :-). Jak myslíš tu krátkou verzi? No 206+ já kratší kapotu než 207.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dostal jsem nabídku z tiskárny z města:

1) folie čtyřletá : cca.6.000,-Kč

2) folie sedmiletá: cca.7.500,-Kč

:o :o :o

Pozn.ceny jsou uvedeny bez DPH 20%.

V ceně je prý parkování v hale. Prý není možné lepit venku min do konce března protože je zima, a auto je nutné předehřát.

-> Divím se oprávněně? TOLIK peněz? S tím jsem zaboha nepočítal :o:o:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ocenění je potřeba znát nějaký rozměry nebo nejlíp předat výkres. Bez toho nikdo cenu nehodí. Uvedený ceny jsou ale naprosto nesmyslný, já tak velký plochy dělám jen na veletrhy a tam polepím celej stánek za 3-5 tis i s prací, nicméně to je spousta nápisů - plocho tak 4-5x tolik než to na tom autě....

Příkládám nějakého Leva v Ilustratoru, připrav návrh, pošli mi to ( pro potřeby nabídky v PDF s reálnými rozměry ) a já to dám asistentce ať to oficiálně poptá :D.

Peugeot_Lion.ai

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originální polepy na 207RC jsou perfektní ;) asi před půl rokem jsem byl tímhle autem posedlý, přesně s těmato polepama... jedinej rozdíl je v tom, že já chtěl opravdový RC a to není jen tak sehnat.. ale i když je dáš na 1.4 (budiš no) tak schvaluju, dobrá volba... (lepší než nějaký plameny :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...