Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ruční,nebo komresor?


adraj

Recommended Posts

Chcěl bych se vás všech zeptat. Mám v garáži jak ruční tak i na nohu pumpičku.Nožní je na prd. Ta ruční mi odešla a přemýšlím o tom kompresorku. Máte někdo zkušenosti? Chtěl by jsem kompresor cca kolem těch 4ookč co nabízejí v Bauhausu. Vydrží něco? Nebo co používáte za značku

[upravil dne 1/1/11 02:49 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku moc děkuji. Jen mě zajímalo,jestli je tady někdo,kdo ho z Bauhausu (tesco,glogus,obi a atd..) má a jak je s ním cca spokojen. U kamaráda sem si nechal přechodit gumy a na jedné mi po 14 dnech ujde,tak,že se na ní nedá jet. Ten kompresor bych využil tak jednou do roka. Vlastně asi dvakrát. Když nebudu počítat tu gumu

[upravil dne 1/1/11 03:09 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mrňousky typu Baumax / Obi... jsem střídavě dostal 3, všechny rychle umřely a po rozdělání se ani nedivím. Navíc ryhlost foukání je slušně řešeno rozvážná ... Jak bylo řečeno základní malý kompresor ( pokud máš místo ) je plně o něčem jiném, nejen na foukání gum, ale třeba ba vyfoukání filtrů, nebo i na menší lakování ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...