Přejít na obsah
adraj

ruční,nebo komresor?

Recommended Posts

Chcěl bych se vás všech zeptat. Mám v garáži jak ruční tak i na nohu pumpičku.Nožní je na prd. Ta ruční mi odešla a přemýšlím o tom kompresorku. Máte někdo zkušenosti? Chtěl by jsem kompresor cca kolem těch 4ookč co nabízejí v Bauhausu. Vydrží něco? Nebo co používáte za značku

[upravil dne 1/1/11 02:49 adraj]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Radku moc děkuji. Jen mě zajímalo,jestli je tady někdo,kdo ho z Bauhausu (tesco,glogus,obi a atd..) má a jak je s ním cca spokojen. U kamaráda sem si nechal přechodit gumy a na jedné mi po 14 dnech ujde,tak,že se na ní nedá jet. Ten kompresor bych využil tak jednou do roka. Vlastně asi dvakrát. Když nebudu počítat tu gumu

[upravil dne 1/1/11 03:09 adraj]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takový ty vyloženě benzínkový zapalovačový jsou k ničemu. Pokud by zvládla nafouknout gumu tak by to trvalo hodinu a chtěl sem ji pak použít k chlaďáku s bečkou piva a to byla úplná utopie.

Na bicykl možná...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Popřemýšlej o kompresoru v hladině 2500 Kč. Je to investice na desítky let.

Já mám po tátovi zubařský kompresor, starý asi 50 let, a až odejde, tak si zase koupím pořádný.

PS:pokud máš garáž...

[upravil dne 1.1.2011 09:58 P607Olda]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no já mám ho asi už 7let asi za 500kč noname...nevím kde mi ho fotr splašil,dostal jsem ho ale cenuvku tam nechal...gumu na 2,2 (R15 205/60) nafoukl tak za 2min.....cca 10x použitý a stále chodí...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asi před 3 rokama jsem koupil úplně obyč v Lídlu za 200.- a fachčí dodnes, kolo s tím dofouknu za cca 5-10 minut;)

Až budou prachy tak si koupím lepší, ale zatím používám tenhle a jsem spokojenej:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty mrňousky typu Baumax / Obi... jsem střídavě dostal 3, všechny rychle umřely a po rozdělání se ani nedivím. Navíc ryhlost foukání je slušně řešeno rozvážná ... Jak bylo řečeno základní malý kompresor ( pokud máš místo ) je plně o něčem jiném, nejen na foukání gum, ale třeba ba vyfoukání filtrů, nebo i na menší lakování ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku