Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupili byste si znovu Peugeot 607?


Birkov

Recommended Posts

Tak já bych znovu do 607my šel...i do HDi...jsem spokojenej...ano, má svoje mouchy, ale to každý auto...mám někdy pocit, že je to auto samorost, ale tohle auto byl můj sen a musím zaklepat, že jsem narazil na podstivej servisovanej a nezanedbanej kousek a snažím se ho tak udržovat i nadále :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ju mal pozicanu tu v Dubline na vikend. Vonkajsi dizajn je taky co ja viem. Nie moc pekny, ale kto ma rad atypicke vec tak C6 je to prave.

Ale interier je fakt luxus. Super pohodlne sedacky, koooopec miesta a podvozok jedna basen. Ale musim povedat ze ak sa nieco pokasle tak to je potom jedna basen aj pre penazenku.

Inac super vec je zobrazovanie udajov na celnom skle.

Akurat som mal verziu s 2.0Hdi co bolo trosku slabe ked v ute boli 4 ludia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se jednou svezl... sice jen v nafťáku, ale skvěle odhlučněné, pérování proti 607mě úplný luxus, a vzadu taky mnohem víc místa. Venkovní design je aspoň pro mě nádherný, lehce navazuje na CXe a to auto je hlavně nepřehlédnutelné... prostě nádhera

jofo: myslím, že nejmenší motor byl 2.2D ne 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to som si myslel aj ja. Ale zalezi na ktory kontinent sa auto dovaza. Tu v Irl je aj 2.0 tak isto ako u nas nezozenies 407kupe s mensim motorom ako 2.7hdi alebo 3liter benzin tu v ponuke je aj 2.0hdi. Zas ale naopak tu nezozenies 3liter benzin.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANO. Sice ji mam kratce a i na tak kratkou dobu uz me dokazala parkrat nemile prekvapit, viz dneska ten kufr, ale i tak bych do ne sel znovu. Ma sve mouchy, pocitam s investicemi, ale, vlastnil jsem uz Citroena, Mitsubishi, VW, Audi a muzu rict, ze na kazdym se semtam neco vys.alo, konkretne Passat, za jizdi, behem predjizdeni mi odeslo vstrikovaci cerpadlo, docela zazitek, kdyz vam zdechne motor a potrebujete nejak dopredjet. Investice? Za orig. chteli 70tis, repase z Rakouska 40, nakonec oprava v Boschi za 25. O Audi radeji ani nemluvim. Musim podotknout, ze se nejednalo o zadny vraky, byli to auta par let stara, servisovana v Cechach.

Abych se dostal k jadru, bavi me, ze nepotkavam na kazdych svetlech nejakou 607, bavi me, jak je to auto pohodlny. Bavi me, ze kdyz to clovek nalesti, kazdy se otoci. Ano, trochu masirka EGA, ale i o to preci jde, citit se dobre. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek

ja mam 607mu uz rok a pol, je pravda ze si vypytala nejake vecicky ako turbo, ventilator chladica, zadnu baterku,FAP je prec, teraz ma cakaju vstriky, a ostatne veci ako rozvody brzdy su bezna zalezitost,

auto ma aktualne 408tis km, ja som na nom nabehal nieco cez 100tis, jazdim vela a aj aj prudko, takze ziadne tutuli mutuli k auticku ako vikendovy soferi

som velmi spokojny, a z rodiny Peugeotov je to moje 4 auto, mal som dve 405ky, mam 406 2,0HDI a moja laska 607ma, nemenil by som ani nahodou

[upravil dne 10/1/11 20:03 pistinko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...